Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "ALI PASH GUCIA",

prane gjimnazit Partizani, prane kishes, | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera servis makinash dhe saldime me oksigjen dhe elektrik, 80 M2, 1 ambjent, 1 banjo

Botuar më 22/05/2018
20.000 leke

NE RRUGEN E BARIKADAVE

perballe gjimnazit Sami Frashri, buze rruge | 80 M2 | 260.000 Euro

Shitet ambient biznesi, kati I, me hipoteke, lartesia mbi 4m, eshte ne faze rikonstruksioni, fasad nga rruga mbi 8m., 80 M2, Çmimi me rikonstruksion te perfunduar 330.000 E dhe pa rikolnstruksion

Botuar më 22/05/2018
260.000,00 euro

RR. SULEJMAN DELVINA

blloku Vasil Shanto, prane hotel Diplomat | 722 M2 | 0 Leke

Shitet bodrum me certifikate pronesie, aktualisht i dhene me qera. Mundesi per magazine., 722 M2, kati -1

Botuar më 22/05/2018

SHITET OBJEKT!

perballe stadiumit Dinamo, buze rruge | 250 M2 | 0 Leke

I pajisur me certifikate pronesie. Me fasade xhami dhe teper modern. Aktualisht eshte i dhene me qera per shumen 4000 Euro ne muaj., 250 M2

Botuar më 22/05/2018

DOGANA

Perballe Casa Italias | 900 M2 | 8 Euro

Jepet ambjent me qera, 900 M2, kati 1, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, pjese e nje qendre biznesi, kati 0, i pozicionuar ne pike strategjike per zhvillimin e biznesit

Botuar më 22/05/2018
8,00 euroÇmimi/m2

FRESK

Qesarake,buze rruges Kryesore | 374 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ndertese 2 kateshe ne Qesarake, 374 M2, totali i kateve 2, bosh, gjendja: e re, me hipoteke,i perfshire edhe trualli prej 400 m2 ne cmim,mundesi investimi,mund te shfrytezohet per tipologji te ndryshme biznesi

Botuar më 22/05/2018
1.000,00 euro/muaj

DOGANA

Prane Sheshit Shqiponja,buze rruge | 388.1 M2 | 600.000 Euro

Shitet Godine Biznesi, 388.1 M2, totali i kateve 2, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke,pranon nderrim me apartamente

Botuar më 22/05/2018
600.000,00 euro

RR. LLAMBI BONATA

Ne Kombinat | 250 M2 | 90.000 Leke

Jepet me qera ambient i pershtatshem per dyqan ose magazine, 250 M2

Botuar më 22/05/2018
90.000 leke

RRUGA BARDHYL

tek kryqezimi me rr. Dervish Hekali | 90 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambjent, 90 M2, kati 2, 1 banjo, i pershtatshem per biznese te ndryshme, klinike dentare etj

Botuar më 22/05/2018
600,00 euro

RR. "NIKOLLA TUPE",

prane Njesise Bashkiake nr.5, | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambient, 50 M2, i pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 22/05/2018
30.000 leke