Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DON BOSKO

Ne fillim te rruges | 94 M2 | 88000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Don Bosko, Ne fillim te rruges, 94 M2, 88.000 euro
Kati 4
Përshkrim

. Organizimi: Salloni I ndenjes, ambjneti gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni., 94 M2, kati 4, Sistem kapot, punime cilesore, kubaturë e rregullt. Zona ku ndodhet apartamenti te ofron mundesin e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

88.000,00 euro

Botuar më 09/10/2019

Telefon
Email
)