Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FLLAKE DURRES

Fllake Durres | 300 M2 | 1.800 Euro

Në Durrës në rrugën e Fllakës jepet me QERA ndërtesë 2 kate dhe parking 1.700 ...

Botuar më 27/10/2021
1.800,00 euro/muaj

HOTEL NE SHITJE NE AFERSI TE QENDRES NE RRUGEN SIRI KODRA NE TIRANE (ID 4171292)

Ne afersi te qendres ne rrugen Siri Kodra | 320 M2 | 500.000 Euro

Shitet hotel, siperfaqa 320 m², 4 kate, 6 dhoma, nje lokal ne katin perdhe. Hoteli eshte i mire investuar me dhoma komode, kondicioner ne cdo dhome, parket, wi-fi, lokali eshte funksional dhe te ofron rehati dhe qetesi vetem pak metra larg zhurmes se qendres. Cmimi 500000 Euro, 320 M2, oborr, Property ID : 4171292 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
500.000,00 euro

FRESKU

Fresku | 516 M2 | 1 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi në Fresk. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 516 m2 dhe mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!, 516 M2

Botuar më 27/10/2021
1,00 euro/muaj

RR.E KAVAJES

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QERA PER KLINIKA TE KOMPLEKSI ARLIS 21 | 130 M2 | 900 Euro

Jepet apartament 3+1 me qera per zyra te Arlis 21.Apartamenti ka siperfaqe 130 m2.Apartamenti ndodhet ne nje godine prestigjoze.Apartamenti mund te perdoret per:~ Laborator dentar,~ Klinika mjekesore.Apartamenti eshte i ndare ne:~ 4 ambjente~ 2 tualete~ korridor~ ballkonApartamenti eshte i pajisur me sistem kondicionimi Multi-Split ne cdo ambjent, 130 M2, Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte nje nder zonat me te favorshme per rritjen e biznesit tuaj.Apartamenti ka pamje nga rruga kryesore.Per me shume detaje na kontaktoni!

Botuar më 27/10/2021
900,00 euro/muaj

MYSLYM SHYR

Myslym Shyr | 20 M2 | 250 Euro

Jepet Ambient me qira tek Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhiu, prane Bar Sanremo.Ambienti ka siperfaqe 20 m2.Eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesi., 20 M2, 1 banjo

Botuar më 27/10/2021
250,00 euro

QERA, ID 4281003, AMBJENT BIZNESI, RRUGA 3-DESHMORET, TIRANE.

Rruga 3-Deshmoret, afer spitalit Amerikan 3 | 400 M2 | 900 Euro

Jepet me qera Ambjent kati 2, me siperfaqe 400 m2 open space, ambjenti eshte i ristauruar i pershtateshem per magazine, rrobaqepsi, call center, etj, ambjenti ndodhet buze rruge mundesi reklamimi, eshte i paisur me kamera sigurie , jepet me qera 900 euro, 400 M2, Property ID : 4281003 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
900,00 euro

QENDER

Prane Postes Qendrore | 120 M2 | 500 Euro

Ambjenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 5 katesh, 100 m larg nga qendra, sapo kalon Posten Qendrore. Eshte i ndare ne 3 hapsira te brendeshme, koridor, tualet + 2 ballkone dhe nje ambjent i jashtem, Siperfaqe totale 120 m² nga te cilat 70m² jane te brendshme. Ambjenti eshte i sapo restauruar ne menyre teper cilesore dhe moderne. Eshte i pershtatshem per klinika mjekesore, estetike, zyra, 120 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/10/2021
500,00 euro/muaj

STADIUMI OLYMPIC

RR.MEHDI FRASHERI | 320 M2 | 321.000 Euro

Shitet ambient komercial prane Stadiumit Olympic te Tiranes ne rrugen Mehdi Frasheri.Ambienti ndodhet në katin 0. Dhe ka nje siperfaqe prej 320 m2.Eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi.Aktualisht eshte me qera.Eshte nje mundesi e mire investimi.Disponon certifikate pronesie., 320 M2

Botuar më 27/10/2021
321.000,00 euro

AMBJENT BIZNESI ME QERA TE RRUGA KAVAJES, PRANE XHAMISE NE TIRANE (ID 4261651)

Te Rruga Kavajes, prane Xhamise | 250 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi gjysembodrum, i ndare ne 2 zyra te vogla dhe hapsire tjeter open space, siperfaqe 250 m², i rikonstruktuar totalisht, 2 tualete, lidhje trefazore, aspirimi i sapo vene.Ka funksionuar me pare si Call Center. I pershtatshem per fasoneri gjithashtu.Jepet me qera 1100 euro, 250 M2, Property ID : 4261651 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
1.100,00 euro

KOMBINAT

MISTO MAME | 97 M2 | 266.750 Euro

Shitet ambjent ne nje pallat te ri me siperfaqe, 97 M2, ashensor, bosh, gjendja: e re, e pershtatshme per cdo lloj biznesi.Disponon certifikate pronesie.

Botuar më 27/10/2021
266.750,00 euro

RR.BOGDANEVE

Midis Rr.Durresit dhe Rr.Kavajes | 25 M2 | 300 Euro

Jepet me qira ambjenti i rikonstruktuar me punime teper bashkkohore dhe cilesore. Ambjenti ka siperfaqe 25m2 dhe ndodhet ne nje zone te shume kerkuar me levizshmeri te larte. Ambjenti ndodhet shume afer rruges kryesore . Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni., 25 M2, 1 banjo

Botuar më 27/10/2021
300,00 euro
)