Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!!RR.MUHAMET GJOLLESHA »JEPET ME QERA AMBJENT

Ne rruge kryesore • Ngjitur me Neranxi | 100 M2 | 750 Euro

Jepet me qera per zyra, biznese ,etj»Ambjent super bashkekohor » Ne rruge kryesore ...

Botuar me 18/10/2018
750,00 euro/muaj

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ose shitet ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili kate 1000m². I pershta...

Botuar me 17/10/2018
4.000,00 euro/muaj

OKAZION, SHITET OBJEKT + TUALL ME HIPOTEKE! RRUGA E RINASIT,

sa zbret qafen e Kasharit, buze rruge, | 3.500 M2 | 1.120.000 Euro

Shitet Objekt + Truall, me sip. totale, 3.500 M2, me hipoteke. Me projekt per Bar/Res...

Botuar me 15/10/2018
320,00 euro/m2

RR. ALI SHEFQETI,

50m mbi News 24 | 300 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent 300m², 300 M2, mundesi per tu ndare ne dy pjese nga 150m². Ka...

Botuar me 11/10/2018
800,00 euro

TEK RROTULLIMI I ZOGUT TE ZI

Zogu i zi | 173 M2 | 400.000 Euro

Tek Zogu i Zi, Prane Ring Center, Shitet Ambjent Komercial me siperfaqe 173 m2 me pamje ballore nga Zogu i Zi, visibilitet te perkryer. Ambjenti do te ishte ideal te perdorej per Zyra Avokatie, Marketingu, Klinike Dentare, Zyre Noterie etj.Karakteristikat Kryesore: Siperfaqe: 173 m2Lartesia 3.5 mFasade xhami: 10-15 m te gjereKati i 2. Vendodhja eshte perfekte dhe ofron shume facilitete., 173 M2, Kontaktoni Ardin ne: +355676023888 per me shume informacion ose nje vizite ne prone. - Mei Realty

Botuar me 20/10/2018
400.000,00 euro

TEK TREGU I CAMEVE

perballe klinikes se syrit indonezian | 90 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent, 90 M2, kati 2, 1 banjo, me ashensor , ambjenti ka qene i dhene per zyra klinik dhe akrivitete te ndryshme

Botuar me 20/10/2018
500,00 euro/muaj

RRUGA IRFAN TOMINI

Rruga Ramazan Denmeri | 380 M2 | 450.000 Euro

Shitet Ambient Komercial Bar Kafe dhe Kend Lojrash organizuar ne nje open space nje magazine dy tualete dhe nje ambient kend lojrash. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e dyte me hyrje me vete. Aktualisht eshte i dhene me qera gje qe e ben mundesi te mire investimi., 380 M2, 1 ambjent, kati 2, 2 banjo

Botuar me 20/10/2018
450.000,00 euro

RR. ABDYL FRASHERI

tek ish Tregu Fruta Perimeve | 500 M2 | 5.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 500 M2, 250m² dyqan+250m² bodrum

Botuar me 20/10/2018
5.000,00 euro

PRANE RR. “DRITAN HOXHA”, TEK RR. “TEODORA IPEN”,

prane ish shkolles se parties, | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera 2 ambiente, sip. 40 dhe, 60 M2, infrastrukture e rregullt, uje dhe drita. Te pershtatshem per cdo lloj biznesi si: magazine, punishte, zyra, etj. Jepen bashke ose me vehte. Çmimi per secilen

Botuar me 20/10/2018
20.000 leke

BULEVARDI BAJRAM CURRI

mbas Palmes se arte | 200 M2 | 2.800 Euro

Jepet me qera lokal, i kompletuar, 200 M2, me klientele te ngritur, ambjent me lodra per femije, arredim modern, mundesi parkimi

Botuar me 19/10/2018
2.800,00 euro/muaj

SHIJAK

tek 4 rruget | 500 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambient, 500 M2, totali i kateve 5, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, i mobiluar, gjendja: e re, e pershtatshme per bisnes si rrobaqepesi, Call center, dyqane

Botuar me 19/10/2018
1.000,00 euro/muaj

RR. "ALI BAUSHI",

buze rruge, | 65 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera Bar-Kafe, 65 M2, i mobiluar, jepet per bar kafe ose biznes tjeter privat.

Botuar me 19/10/2018
40.000 leke

LAPRAKE, PRANE GJYKATES ADMINISTRATIVE,

ne rruge kryesore, | 130 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambient, 130 M2, kati I i nje vile. Me oborr, vend parkimi per makine. I pershtatshem per: Klinika te ndryshme, zyra avokatike, noteri, etj.

Botuar me 19/10/2018
500,00 euro

RR."DIBRES"

prane Shkolles Bajram Curri | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent Qebaptore, 60 M2

Botuar me 19/10/2018
35.000 leke