Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Don Bosko | 50 M2 | 1.000 Euro

Informacion mbi Ambjentin: • Kati 1 • Buze rruges • Fasade xhami • Sistem kon...

Botuar me 14/11/2018
1.000,00 euro

RR. “KAJO KARAFILI”,

mbas Dhomes se Tregetise, | 300 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambient, 300 M2, aktualisht ne pune Bar Kazino, i pershtatshem per çdo...

Botuar me 12/11/2018
1.200,00 euro

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ose shitet ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili kate 1000m². I pershta...

Botuar me 06/11/2018
4.000,00 euro/muaj

SUPER OFERTE! SHITET NEN VLERE OBJEKT BIZNESI ME HIPOTEKE BASHKE ME BIZNESIN SIC ESHTE NE FUNKSION PALESTER FITNESS!

Ne pune prej 3 vitesh, ne nje pozicion shume strategjik per biznes, totalisht i rikonstruktuar me parametra teknike dhe moderne, sistem çiller, aspirim, shtruar me parket, | 560 M2 | 700.000 Euro

Godine komerciale 3+1, sip. totale, 560 M2, truall 290m². Sipas planit te rregullore...

Botuar me 05/11/2018
700.000,00 euro

MUJO ULQINAKU

Shkolla Faik Konica | 570 M2 | 285.000 Euro

SHITET ME CMIM OKAZION ambjent ne katin -1 te nje pallati te ri. I ndare ne dy ambjente, njeri prej tyre per momentin me qera bar-kafe-bilardo dhe pjesa tjeter garazhd. I pershtatshem edhe per magazine. Akses shume i mire nga rruga e kavajes dhe rruga Myslym Shyri., 570 M2

Botuar me 14/11/2018
500,00 euro/m2

AMBJENT PER ZYRA KOMUNA E PARISIT, 70 M2, 300 EURO

Komuna e Parisit | 70 M2 | 300 Euro

• Fasadë xhami •I investuar • Kubaturë e rregullt • • I përshtatshëm për zyra., 70 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar me 14/11/2018
300,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Komuna E Parisit | 30 M2 | 60.000 Euro

Tek Komuna e Parisit tek lulishtja shitet dyqan. Ka nje siperfaqe prej 30 m2 dhe ndodhet ne nje zone te frekuentuar. i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Kontakto tani Elvin ne numrin e telefonit +355693186785 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme., 30 M2 - Mei Realty

Botuar me 14/11/2018
60.000,00 euro

BLV ZHAN DARK

Blv Zhan Dark | 57 M2 | 560 Euro

Tek blv Zhan Dark jepet me qira ambient komercial. Ambienti i brendshem eshte 40 m2 dhe veranda perpara 17 m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit dhe eshte i pershtatshem per cdo biznes. Kontakto tani Elvin ne numrin e telefonit +355693186785 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme., 57 M2 - Mei Realty

Botuar me 14/11/2018
560,00 euro/muaj

BLV ZHAN DARK

Blv Zhan Dark | 60 M2 | 640 Euro

Tek Blv Zhan Dark afer atsh jepet me qira ambient komercial. Ambienti ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Kontakto tani Elvin ne numrin e telefonit +355693186785 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme., 60 M2 - Mei Realty

Botuar me 14/11/2018
640,00 euro/muaj

DON BOSKO

Don Bosko | 50 M2 | 1.000 Euro

Informacion mbi Ambjentin: • Kati 1 • Buze rruges • Fasade xhami • Sistem kondicionimi dhe aspirimi • Sipërfaqa e ambjenti: 50 m2 • I investuar • I pershtatshem per cdo lloj biznesi. • Disonon 1 Tualet., 50 M2, gjendja: shume e mire, Për ta vizituar na kontaktoni! - Future Home Property

Botuar me 14/11/2018
1.000,00 euro

RRUGA HAMDI PEPO

Prane tregut ushqimor | 200 M2 | 850 Euro

Jepet me qera godine 3 kateshe 600m², secili kate, 200 M2, totali i kateve 3, vendparkim, oborr, e pershtatshme per linja prodhimi fasoneri etj,me oborr dhe e rrethuar

Botuar me 13/11/2018
850,00 euro

RRUGA ELBASANIT

ambasada amerikane | 64 M2 | 400 Euro

Organizimi i brendshëm është 2+1, 64 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 11 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 13/11/2018
400,00 euro/muaj

21 DHJETORI

Ambjent, 21 Dhjetori | 35 M2 | 1.400 Leke

Informacion mbi ambjentin: •Sipërfaqa 35 m2 Duplex • Buze rruge kryesore. • Fasade Xhami • I pershtatshem per biznese te ndryshme., 35 M2, bosh, gjendja: shume e mire, Per te vizituar na kontaktoni! - Future Home Property

Botuar me 13/11/2018
1.400 leke/muaj

LAGJA "ALI DEMI",

buze rruge, | 130 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera ambient, 130 M2, e pershtatshme per magazine, repart pune, etj.

Botuar me 13/11/2018
45.000 leke