Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION, SHITET OBJEKT + TUALL ME HIPOTEKE! RRUGA E RINASIT,

sa zbret qafen e Kasharit, buze rruge, | 3.500 M2 | 1.120.000 Euro

Shitet Objekt + Truall, me sip. totale, 3.500 M2, me hipoteke. Me projekt per Bar/Res...

Botuar me 15/10/2018
320,00 euro/m2

STACIONI I TRENIT

Ambjent , Stacioni Trenit | 500 M2 | 4.000 Euro

Informacion mbi ambjentin : • Kati 3 • Dokumentacioni: Me Hipotekë . Ambjenti d...

Botuar me 13/10/2018
4.000,00 euro/muaj

RR. ALI SHEFQETI,

50m mbi News 24 | 300 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent 300m², 300 M2, mundesi per tu ndare ne dy pjese nga 150m². Ka...

Botuar me 11/10/2018
800,00 euro

OKAZION!!!RR.MUHAMET GJOLLESHA »JEPET ME QERA AMBJENT

Ne rruge kryesore • Ngjitur me Neranxi | 100 M2 | 800 Euro

Jepet me qera per zyra, biznese ,etj»Ambjent super bashkekohor » Ne rruge kryesore ...

Botuar me 08/10/2018
80,00 euro/muaj

LAGJA “SELITË E VOGËL”

tek ish dyqanet e vjetra. | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent i përshtatshëm për magazinë – garazhi i një vile private, Ujë-drita 24 orë,, 90 M2, linjë elektrike trefazore.

Botuar me 16/10/2018
25.000 leke

RR. "DURRESIT",

perballe BKT-se, | 120 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambjent, 120 M2, e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Me linje trefazore. Uje 24 ore

Botuar me 16/10/2018
600,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, ne katin e 2 siper Galerise se Artit dhe Eagle Mobile | 140 M2 | 1 Leke

Jepet me qera ambjent, 140 M2, bosh. I pershtatshem per biznes

Botuar me 16/10/2018
1 leke

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, tek Hyrja e kolegjit turk | 35 M2 | 1 Euro

Jepet me qera dyqan, ngjitur me dyqanin e piktura, 35 M2, kati 1, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar me 16/10/2018
1,00 euroÇmimi/m2

NE QENDER TEK RRUGA E DURRESIT

jepet me qira ambjent per zyra | 550 M2 | 5.500 Euro

Me sistem chiller te instaluar, me vend parkimi,cdo ghje qe nevojitet per te akomoduar nje institucion, 550 M2

Botuar me 16/10/2018
5.500,00 euro

TEK ZOGU I ZI

prane ring center | 200 M2 | 2.000 Euro

Jepet ambjent per zyre, kati 2 , me nje siperfaqe, me ashensor, te dedikuar vetem per ambjentin I cili lidhet edhe me nje vend parkimi, garazh I mbyllur I perfshire ne cmimin e qirase mujore. Ambjenti eshte pershtatshem per zyra me pamje dhe ndrycim natyral, me sistem kondicionimi, 200 M2

Botuar me 16/10/2018
2.000,00 euro

BLLOK

tek Juvenilja e Vjeter | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 60 M2, 1 banjo, bosh, e pershtatshme per zyre etj

Botuar me 16/10/2018
35.000 leke

TE MINISTRIA E JASHTME,

mbrapa zyrave te punes, | 58 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambient, 58 M2, i pershtatshem per zyra ose biznes tjeter privat. Jepet me 6 muaj paradhenie

Botuar me 16/10/2018
20.000 leke

TEK 100 VIRINAT,

perballe Glob Center, | 16 M2 | 120.000 Leke

Shitet ambient, 16 M2, i pershtatur per tregetimin e rrobave te perdorura.

Botuar me 16/10/2018
120.000 leke

BULEVARDI "BAJRAM CURRI"

Tek ish stacioni i fundit i Tiranes se Re, buze rruges | 115 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 115 M2, 1 banjo, i pershtatshem per supermarkete pasticeri furre buke, cool-center dhe aktivitete te ndryshme

Botuar me 16/10/2018
80.000 leke