Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 97 M2 | 130.000 Euro

Ek Komuna e Parisit shitet klinike dentare me cmim okazion. Ambjenti ndodhet ne filli...

Botuar më 14/08/2018
130.000,00 euro

ISH FUSHA E AVIACIONIT

20m nga shkolla Dhora leka, Laprak, tek Parku i ri | 400 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera ambjent, 400 M2, totali i kateve 2, 5 banjo

Botuar më 17/08/2018
1.500,00 euro

RR. "NIKOLLA TUPE",

prane Njesise Bashkiake nr.5 | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambient, 50 M2, i pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 17/08/2018
30.000 leke

RRUGA BARDHOK BIBA

Ambjent, Rruga Bardhok Biba | 105 M2 | 500 Euro

Ambienti ndodhet tek rruga “Bardhok Biba” pranë galerisë Dyqani është i pozicionuar në katin 2 me sipërfaqe 105 m2. I mobiluar ambjenti kushton 600 euro Detaje të tjera • I mobiluar • Me sistem kondicionimi dhe ajrimi • Tualet • Për ta vizituar na kontaktoni!, 105 M2, 1 ambjent, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/08/2018
500,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES,

TEK KOMPLEKSI HALILI | 80 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent, aktualisht funksionon si palester, pershtatet per zyra, dhe aktivitete te ndryshe, 80 M2

Botuar më 17/08/2018
35.000 leke

LAGJA “SELITË E VOGËL”

tek ish dyqanet e vjetra. | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent i përshtatshëm për magazinë – garazhi i një vile private, Ujë-drita 24 orë,, 90 M2, linjë elektrike trefazore.

Botuar më 16/08/2018
25.000 leke

RR." QEMAL STAFA"

buze rruge, 100m mbi shkollen e kuqe | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 30 M2, me tualet, me internet

Botuar më 16/08/2018
25.000 leke

QEMAL STAFA

AMBASADOR II | 70 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambjent per zyre, 70 M2, e kompletuar

Botuar më 16/08/2018
50.000 leke

BLV. ZHAN' D' ARK

tek drejtoria e policise | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent gjysem bodum, 30 M2, i pershtatshem per zyra avokati, parukeri berber etj

Botuar më 16/08/2018
25.000 leke

KINOSTUDIO, PRANE KARBURANT KASTRATI,

ne zone te mire, | 170 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera lokal + magazine, ambiente bashkohore, punime gipsi dhe cilesore. Sip. per secilen, 170 M2, Jepen bashke ose me vehte. Te pershtatshem per supermarket, banka, depo farmaceutike, filiale te ndryshme, etj. Çmimi magazines 50.000 leke dhe cmimi lokalit

Botuar më 16/08/2018
70.000 leke

RR."HAMDI SERANI"

perballe Misto Mames, rruge kryesore, perballe ish Plusit | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 100 M2, i pershtatshem per cdo biznes

Botuar më 16/08/2018
35.000 leke