Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “KAJO KARAFILI”,

mbas Dhomes se Tregetise, | 300 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambient, 300 M2, aktualisht ne pune Bar Kazino, i pershtatshem per çdo...

Botuar më 02/12/2018
1.200,00 euro

KINOSTUDIO, PRANE KARBURANT KASTRATI,

tek rreth rrotullimi, ne zone te mire, | 170 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambient bashkohor, sip, 170 M2, totalisht i rregullur, linje 3-fazore, uje 24h, e pershtatshme per: rrobaqepesi, depo farmaceutike, punishte, filiale te ndryshme, etj. Çmimi

Botuar më 10/12/2018
40.000 leke

JEPET ME QERA AMBIENT 3-KATESHE! ISH KOMBINATI TEKSTIL,

jepet me qera | 2.000 M2 | 3.500 Euro

Ambient 3-katesh, sip. totale, 2.000 M2, Kati I: 1.200m², kati II dhe III 800m², oborr per parkim deri ne 3 Trailera, i siguruar me roje. Ambiente te rregulluara, linje 3 fazore, 4 banjo, 2 zyra, ashensor malli.

Botuar më 09/12/2018
3.500,00 euro

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ose shitet ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili kate 1000m². I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 09/12/2018
4.000,00 euro/muaj

RRUGA E MUZAKAJVE

rruga Korce - Tirane kilometri pare, zona industriale ish konservimi | 1.246 M2 | 215.000 Euro

Shitet objekti, 1.246 M2, 6 ambjente, totali i kateve 5, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 08/12/2018
215.000,00 euro

RR. HOXHA TAHSIM

tek Xhamlliku | 140 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent, 140 M2

Botuar më 07/12/2018
800,00 euro

RR. DHIMITER FRENGU

tek Fusha e Aviacionit | 65 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 65 M2, i pershtatshem per cdo biznes ose magazine

Botuar më 07/12/2018
25.000 leke

RRUGA "AZEM HAJDARI"

Durres | 200 M2 | 1.000 Euro

Njësia Administrative Nr.6 Durresi Ri, jepet me qira ambient komercial 200 M2 ndërtesë+ 200 M2 oborr.I përshtatshëm për market, zyra, call center, bankë (institicione financiare), klinikë., 200 M2, 1 ambjent, bosh, gjendja: e re, 2030 REAL ESTATE

Botuar më 07/12/2018
1.000,00 euro/muaj

BLV. GJERGJ FISHTA

Blv. Gjergj Fishta | 110 M2 | 1.000 Euro

Tek Blv. Gjergj Fishta jepet me qira lokali 85m2 dhe verand 25m2. Per momentin lokali eshte ne gjendje pune bar-kafe. Lokali eshte ne nje zone te aksesueshme per biznes. Per nje vizite kontaktoni tani Jonen ne numrin +355676088400, 110 M2, 1 banjo - Mei Realty

Botuar më 07/12/2018
1.000,00 euro/muaj

MBRAPA PIRAMIDES

Buze rruges kryesore | 170 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qira ambjent biznesi i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, zyra, klinike, etj, 170 M2, 1 ambjent, kati 2, 2 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Agjensia 'INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 07/12/2018
1.800,00 euro/muaj

NE BLLOK

Rruga 'Sami Frasheri' | 55 M2 | 340 Euro

Jepet me qira ambjent i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, zyre, klinike, parukeri etj., 55 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e mire, Agjensia 'INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 07/12/2018
340,00 euro/muaj