Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ELBASAN

Shushice | 50.000 M2 | 2.000.000 Euro

Shiten zyra, kapanone dhe truall me sip totale 50.000m² (5ha) nga te cilat kapanonet...

Botuar më 09/12/2019
2.000.000,00 euro

DURRES

Rruga Vellazerimi Durres | 1.200 M2 | 560.000 Euro

Ne Durres lagja 17 prane rruges Vellazerimi SHITET ndertese 3 kate sip 1.200 m2,sip trualli 880 m2. Kati 1 sip 400 m2 dhe lartesi 4 metra sherben si magazine ose repart pune, ndersa kati i 2 dhe i 3 sherbejne si reparte prodhimi.Ndodhet buze asfaltit (mundesi levizjesh kamiona dhe trajlera) dhe disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 560.000 euro. Kontakt 0684109062 E-mail. pronaonline@gmail.com, 1.200 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 3 banjo, 4 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, bosh, gjendja: e re

Botuar më 10/12/2019
560.000,00 euro

SHITET BIZNES PARUKERI & ESTETIKE

stadiumi dinamo | 120 M2 | 25.000 Euro

Biznesi ka një klientele të rregullt prej vitesh ku përfshihen të gjitha shërbimet e një qendre estetike.Një investim i konsiderueshëm, arredim modern i dizenjuar me arkitekt, hapësirë e mjaftueshme e përbërë në dy kate me një sipërfaqe prej 120m2.Çdo gjë e detajuar, kompletuar me pajisje të fundit dhe bashkëkohore të ardhura nga Italia.Ambjenti ka akses në rrugë kryesore me fasadë xha, 120 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/12/2019
25.000,00 euro

ISH FUSHA E AVIACIONIT

NGJITUR ME HELIKOPTERET E MJEKSISE | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 60 M2, sherben per servis. Me ambjent te jashtem

Botuar më 10/12/2019
25.000 leke

21 DHJETORI

RRUGA NDRE MJEDA , BRENDA KOMPLEKSIT KONTAKT | 120 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjente biznesi, 120 M2, ambient i brendshem dhe 180m verand, me certifikate pronesie. orientim L-J, te pershtatshem per market, kopesht femijesh, call center, pasticeri, furre buke.

Botuar më 09/12/2019
1.000,00 euro

CONDOR CENTER

Rruga e Kavajes | 36 M2 | 58.000 Euro

Shitet ambjent brenda qendres Condor, me shume fasilitete prane. I pershtatshem per zyre. Disponon gjithashtu edhe dokumentacionin hipotekor., 36 M2

Botuar më 09/12/2019
58.000,00 euro

ISH EKSPOZITA

Bulevardi Bajram Curri | 32 M2 | 35.000 Euro

Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te Tiranes. Eshte me hipoteke, 32 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 09/12/2019
35.000,00 euro

RR. DERVISH HEKALI

pallati 20/1 | 70 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambjent kati 1, 70 M2, e pershtatshme per zyra, magazina

Botuar më 09/12/2019
50.000 leke

OKAZION! JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI NE RRUGEN SIRI KODRA

ne rruge kryesore | 80 M2 | 500 Euro

Apartamenti ndodhet ne kati I, ka akses direkt ne rrugen kryesore dhe eshte investuar per t'u pershtatur per biznes si: klinike dentare, laborator, zyra etj. Organizohet nga korridor i bollshem, 3 ambjente pune, magazine, 2 tualete dhe ballkon., 80 M2

Botuar më 09/12/2019
500,00 euro

RRUGA KOKONOZEVE

pas ish Porcelanit | 800 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 800 M2, 1 ambjent, 6 m e larte, bodrum

Botuar më 09/12/2019
80.000 leke

ELBASAN

Shushice | 50.000 M2 | 2.000.000 Euro

Shiten zyra, kapanone dhe truall me sip totale 50.000m² (5ha) nga te cilat kapanonet dhe zyrat zene sip prej11000m², 50.000 M2, pjesa tjeter eshte truall me certifikate te rregullt pronesie. Ambjenti eshte shume i pershtatshem per zhvillim te cfare do lloj aktiviteti tregtar

Botuar më 09/12/2019
2.000.000,00 euro
)