Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

UNAZE E RE

perballe karburant Kastrati | 90 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambjent ne nje pallat te ri, 90 M2, bosh, I pershtatshem per magazine, servis etj

Botuar më 19/08/2019
15.000 leke

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

Tirane | 325 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ambjent komercial , i ndodhur ne rrugen kryesore, 200 m2 sip. brendshme, 125 m2 verande, ambjenti sherben per cdo lloj aktiviteti si bare, restorant, piceri, supermarket, showroom etj, 15 m2 fasade nga rruga kryesore, 325 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/08/2019
4.000,00 euro/muaj

NE RRUGEN E DIBRES , PERBALLE SPITALIT NR .2, NE RRUGE KRYESORE

Ne rrugen e Dibres | 40 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera ambjent per aktivitet mjekesor, 40 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/08/2019
10.000 leke/muaj

RR."DIBRES"

prane Shkolles Bajram Curri | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent Qebaptore, 60 M2

Botuar më 19/08/2019
35.000 leke

LAGJIA *1

pranë fushës Ali Demi | 145 M2 | 39.000 Leke

Jepet me qera ambient biznesi me sistem elektrik 3 fazor, 3.3m i lartë, i pajisur me 2 banjo dhe me mundësi parkimi., 145 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 19/08/2019
39.000 leke/muaj

PRANE MINIBASHKISE KOMBINAT

Rr. Shaban Bardhoshi | 1.600 M2 | 2.8 Euro

Jepet me qera ambient, i rregulluar ne menyre bashkohore, me ashensor, tualete, zyra, linje 3 fazore, 1.600 M2, kati 2, ashensor, uje 24h, parkim, etj. I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Mund te jepet dhe i ndare ne siperfaqe me te vogla. Ne cmim perfshihen taksat.

Botuar më 19/08/2019
2,80 euro/m²

RR. “BESA”, BULEVARDI RI

jepet me qera ambjent | 240 M2 | 650 Euro

Ne nje vile 3 kateshe, secili kate, 240 M2, linje tre fazore, 2 tualete, lartesia 4m, 500m oborr, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Jepen edhe te ndara me vehte. Cmimi

Botuar më 19/08/2019
650,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, tek Hyrja e kolegjit turk | 35 M2 | 1 Euro

Jepet me qera dyqan, ngjitur me dyqanin e pikturave, 35 M2, +16m² gjysme kati perbrenda, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar më 19/08/2019
1,00 euro/m²

SUPER CMIM! MBRAPA ISH EKSPOZITES, PERBALLE ME GREPI I ARTE

rruga Nikolla Jorga, KULLA 9, shk. 3 | 196 M2 | 300.000 Euro

Shitet ambjent me sip. 196m². E pershtatshme per klinike dentare, call center, qender estetike(kushte te favorshme dhe te pershtatshme nga biznesi fizioterapise), 196 M2, kati 2, ashensor, Ofrohet dhe garazh me cmim extra 17.000 Euro

Botuar më 18/08/2019
300.000,00 euro

ZOGU ZI

perballe me Drejtorine e Doganave | 280 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambient, 280 M2, ambient i rregulluar, kati I, me oborr 120m. I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 18/08/2019
1.200,00 euro