Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KM 10, AUDOSTRADA TIRANE DURRES

Perballe Me City Park | 1.650 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera Hotel Vito me 24 dhoma funksionale, siperfaqe ndertimi, 1.650 M2, 4000m² gjelberim, salle e madhe ndihmese. Jepet per arsye emigrimi

Botuar më 19/03/2019
4.000,00 euro/muaj

RRUGA E DURRESIT

PRANE INSTITUTIT TE SIGURIMEVE SHOQERORE | 60 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 60 M2, gjendja: shume e mire, me kondicioner, aspiratore. Per aktivitete te ndryshme

Botuar më 19/03/2019
50.000 leke

FRESKU

Fresku | 55 M2 | 47.000 Euro

Shitet ambjent në zonën e Freskut në rrugën Thesarit, në një zonë të preferuar dhe buzë rruge . Ambjenti ka orientim lindje , ndodhet ne katin 1 dhe ka sipërfaqe totale 55.67m2. Ambjenti është I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi veçanërisht si lokal ose dyqan . Ka lokacion shumë të mirë ,si dhe është i veshur me fasadë xhami . Për ta vizituar na kontaktoni!, 55 M2

Botuar më 19/03/2019
47.000,00 euro

RR. "ABDYL TOPTANI"

perballe Plazes | 60 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambjent, 60 M2, kati 1, e mobiluar ose jo. E pershtatshme per zyra ose biznes

Botuar më 19/03/2019
600,00 euro

RR.MUHAMET GJOLLESHA

tek 21 Dhjetori | 70 M2 | 42.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 70 M2

Botuar më 18/03/2019
42.000 leke

UNAZE E RE, BUZE RRUGES KRYESORE,

ne zone te mire per biznes | 450 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera objekt 2 katesh, sip, 450 M2, 2 banjo, + parkim 150m², ambient i rregulluar. I pershtatshem per: show room, call center, paisje elektroshtepiake, hidrosanitare, materiale ndertimi, mobileri, etj.

Botuar më 18/03/2019
1.000,00 euro

RR. KOMUNA E PARISIT

tek Lulishtja, perballe EHW-se | 100 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambjent, 100 M2, e pershtatshme per cdo lloj ambjenti. Shitet ose jepet me qera

Botuar më 18/03/2019
600,00 euro

RR. SIRI KODRA

ne bllokun e magazinave | 185 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 185 M2

Botuar më 18/03/2019
100.000 leke

RRUGA YLBERE BYLYKBASHKI

Rruga e Kavajes, Ish Parku i Autobuzave, tek kryqezimi i "Globe", mbrapa Zgarave Korcare | 180 M2 | 1.000 Euro

Ideal per Market Ushqimor, 180 M2, 5 ambjente, kati 1, 2 banjo, oborr, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Per te pare ambientin cdo dite pas ores 17.00 deri ne oren 19.00

Botuar më 18/03/2019
1.000,00 euro/muaj

LAGJA NR.1, RRUGA “ANASTAS DURRSAKU”

Afer Albania College Durres | 80 M2 | 78.400 Euro

Shitet ambient biznesi i ri me kushte bashkekohore.I pershtatshem per shume lloje biznesi., 80 M2, 1 ambjent, 2 banjo, verande, depo

Botuar më 18/03/2019
78.400,00 euro