Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!!RR.MUHAMET GJOLLESHA »JEPET ME QERA AMBJENT

Ne rruge kryesore • Ngjitur me Neranxi | 100 M2 | 750 Euro

Jepet me qera per zyra, biznese ,etj»Ambjent super bashkekohor » Ne rruge kryesore ...

Botuar me 18/10/2018
750,00 euro/muaj

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ose shitet ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili kate 1000m². I pershta...

Botuar me 17/10/2018
4.000,00 euro/muaj

OKAZION, SHITET OBJEKT + TUALL ME HIPOTEKE! RRUGA E RINASIT,

sa zbret qafen e Kasharit, buze rruge, | 3.500 M2 | 1.120.000 Euro

Shitet Objekt + Truall, me sip. totale, 3.500 M2, me hipoteke. Me projekt per Bar/Res...

Botuar me 15/10/2018
320,00 euro/m2

STACIONI I TRENIT

Ambjent , Stacioni Trenit | 500 M2 | 4.000 Euro

Informacion mbi ambjentin : • Kati 3 • Dokumentacioni: Me Hipotekë . Ambjenti d...

Botuar me 13/10/2018
4.000,00 euro/muaj

RR. ALI SHEFQETI,

50m mbi News 24 | 300 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent 300m², 300 M2, mundesi per tu ndare ne dy pjese nga 150m². Ka...

Botuar me 11/10/2018
800,00 euro

ISH KOMBINATI JOSIF PASHKO

Jepet me qera | 500 M2 | 1.8 Euro

Ambjent, 500 M2, me oborr, i rrethuar

Botuar me 19/10/2018
1,80 euroÇmimi/m2

PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Jepet me qera | 90 M2 | 480 Euro

Organizohet ne tre ambiente te brendshme, I rregulluar me kushte bashkohore, 20m ambient te jashtem te shfrytezuehem, 90 M2, kati I, pallat ekzistues, i pershtatshem per call center, qender kursesh, qender trajnimesh, sallon etj.

Botuar me 19/10/2018
480,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Ish Parku Autobusave | 26 M2 | 38.000 Euro

Shitet ambjet komercial tek CONDOR CENTER me dokumenta te rregullta hipotekore. Ndodhet brenda qendres tregtare CONDOR CENTER, mundesi kreditimi nga bankat, 26 M2, kati 3, 1 banjo

Botuar me 18/10/2018
38.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Ish Parku Autobusave | 26 M2 | 38.000 Euro

Shitet zyre e kompletuar me dokumenta te rregullta hipotekore. Ndodhet brenda qendres tregtare CONDOR CENTER, mundesi kreditimi nga bankat, 26 M2, kati 3, 1 banjo

Botuar me 18/10/2018
38.000,00 euro

RR. MIKEL MARULI

ne Kashar | 240 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent bodrum, 240 M2, me drita uje. E pershtatshme per duralumin ose mobileri

Botuar me 18/10/2018
40.000 leke

SPITALI HYGEIA

PALLATI MEHILLAJ | 100 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera ambjent kati I banim, 100 M2, bosh

Botuar me 18/10/2018
70.000 leke

RR. SIRI KODRA

Rr. Qemal Vogli, Nr. 4 | 120 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 120 M2, 3 ambjente, 1 banjo, vendparkim, oborr, gjendja: shume e mire

Botuar me 18/10/2018
35.000 leke/muaj

RR. "GRIGOR HEBA",

perballe shkolles Feniks, kompleksi stadiumit Dinamo, | 16 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambient, 16 M2, 1 banjo, i pershtatshem per zyra.

Botuar me 18/10/2018
20.000 leke

OKAZION!!!RR.MUHAMET GJOLLESHA »JEPET ME QERA AMBJENT

Ne rruge kryesore • Ngjitur me Neranxi | 100 M2 | 750 Euro

Jepet me qera per zyra, biznese ,etj»Ambjent super bashkekohor » Ne rruge kryesore me fasade xhami 12 m2 », 100 M2, kati 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar me 18/10/2018
750,00 euro/muaj

OKAZION! RR. "4 DESHMORET", 200M MBI GJIMNAZIN PARTIZANI

shitet lokal (BAR CLUB WINE ZETA" me hipoteke i cili ndodhet ne gjys katin e -1 te nje pallati te ri, | 210 M2 | 231.000 Euro

Me dere hyrje dhe dritare direkt nga trotuari i rruges kryesore "4 Deshmoret". sip, 210 M2, I kompletuar dhe aktualisht ne pune. I gjithe ambienti eshte i pershtatshem per çdo lloj biznesi duke marre parasysh pozicionin e favorshem qe ka prane qendres se Tiranes.

Botuar me 18/10/2018
1.100,00 euro/m2