Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE QENDER TE KOMBINATIT, SHITET AMBIENT 3 KATESH ME HIPOTEKE!

Kati I: biznes me sip. 650m², kati II: biznes prej shume vitesh 400m² | 1.450 M2 | 1 Euro

Dhe kati III: banim 400m². Sip. totale, 1.450 M2, Bizneset jane aktualisht ne pune. ...

Botuar më 20/02/2019
1,00 euro

9 KATESHET

Turdiu | 160 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera ambjenti 160 m2 te Turdiu.Ambjenti eshte i rikonstruktuar, ndodhet ne k...

Botuar më 18/02/2019
2.500,00 euro

BLV. "ZOG I", TEK BULEVARDI I RI,

buze rruge, | 250 M2 | 20.000 Euro

Jepet me qera ambient 4-katesh, sip. kati, 250 M2, ambiente me punime teper cilesore,...

Botuar më 14/02/2019
20.000,00 euro

OKAZION!! RR. “JORDAN MISJA”,

400m larg shinave te trenit, pallati majtas, | 73 M2 | 57.000 Euro

Shitet lokal, sip, 73 M2, totalisht i rregulluar, punime cilesore, bosh. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 21/02/2019
57.000,00 euro

PRUSH

komuna Vaqarr | 850 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera Objekt 3 kate+ gjysem Bodrum, 850 M2, sip truall 1250m², jepet edhe me kate (600euro kati)

Botuar më 21/02/2019
3.000,00 euro

TEK RRETH RROTULLIMI I ZOGUT TE ZI,

pallati 15-katesh, prane karburantit, buze rruge, | 200 M2 | 600.000 Euro

Shitet ambient, 200 M2, ka funksionuar si kazino, me hipoteke. Shitet

Botuar më 21/02/2019
600.000,00 euro

RR.”ABDYL FRASHERI”,

tek Sheshi Willson, pallati i ri | 145 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent, 145 M2, kati I banim, I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 20/02/2019
800,00 euro

TE TURDIU

9 Kateshet | 120 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambjenti i rikontruktuar te Turdiu.Ambjenti ndodhet ne katin e 3 e nje pallati te ri,te mirembajtur, me siperfaqe 120m2. Hapesire te majftueshme dhe shume te mire per zyra,biznese. Per me shume informacione kontaktoni ne numrin: 0699454936, 120 M2, bosh, Plus vend parkimi

Botuar më 20/02/2019
1.200,00 euro/muaj

RR. “BESA”, BULEVARDI RI

jepet me qera ambjent | 240 M2 | 700 Euro

Kati I dhe II i nje vile 3 kateshe, secili kate, 240 M2, linje tre fazore, 2 tualete, lartesia 4m, 500m oborr, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Mund te jepen edhe te ndara me vehte. Cmimi

Botuar më 20/02/2019
700,00 euro

TIRANE

Stacioni i Trenit | 118 M2 | 207.025 Euro

Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Stacionit të Trenit në rrugën "Jordan Misja" ,në një zonë të preferuar dhe buzë rruge . Ambjenti ndodhet ne katin 0 dhe ka sipërfaqe totale 118.3m2 . Ambjenti është I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi , ka orientim lindje-perëndim. Ka lokacion shumë të mirë dhe aktualisht është në gjendje pune si kopësht. Për ta vizituar na kontaktoni!, 118 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/02/2019
207.025,00 euro

UNAZA E RE

perballe karburant Kastratit | 140 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent, 140 M2, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar më 20/02/2019
500,00 euro

NE QENDER TE KOMBINATIT, SHITET AMBIENT 3 KATESH ME HIPOTEKE!

Kati I: biznes me sip. 650m², kati II: biznes prej shume vitesh 400m² | 1.450 M2 | 1 Euro

Dhe kati III: banim 400m². Sip. totale, 1.450 M2, Bizneset jane aktualisht ne pune. Dokumenta te rregullta, me hipoteke.

Botuar më 20/02/2019
1,00 euro

RR."SAMI FRASHERI"

Perballe Petro Nini Luarasi | 14 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 14 M2

Botuar më 19/02/2019
20.000 leke