Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “KAJO KARAFILI”,

mbas Dhomes se Tregetise, | 300 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambient, 300 M2, aktualisht ne pune Bar Kazino, i pershtatshem per çdo...

Botuar me 12/11/2018
1.200,00 euro

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ose shitet ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili kate 1000m². I pershta...

Botuar me 06/11/2018
4.000,00 euro/muaj

SUPER OFERTE! SHITET NEN VLERE OBJEKT BIZNESI ME HIPOTEKE BASHKE ME BIZNESIN SIC ESHTE NE FUNKSION PALESTER FITNESS!

Ne pune prej 3 vitesh, ne nje pozicion shume strategjik per biznes, totalisht i rikonstruktuar me parametra teknike dhe moderne, sistem çiller, aspirim, shtruar me parket, | 560 M2 | 700.000 Euro

Godine komerciale 3+1, sip. totale, 560 M2, truall 290m². Sipas planit te rregullore...

Botuar me 05/11/2018
700.000,00 euro

OKAZION, SHITET OBJEKT + TUALL ME HIPOTEKE! RRUGA E RINASIT,

sa zbret qafen e Kasharit, buze rruge, | 3.500 M2 | 1.120.000 Euro

Shitet Objekt + Truall, me sip. totale, 3.500 M2, me hipoteke. Me projekt per Bar/Res...

Botuar me 04/11/2018
320,00 euro/m2

KOMBINAT

BUZE RUGES, ne qender | 1.500 M2 | 1.600 Euro

Jepet me qera ambjent, 1.500 M2, magazine me sip. 800m² dhe sip parkimi 700m², e rrethuar, me lartesi 5m

Botuar me 12/11/2018
1.600,00 euro

RR. VIOLETA MANUSHI

siper Venu-s | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 40 M2

Botuar me 12/11/2018
15.000 leke

UNAZA E RE

Tek Alpha Bank | 168.5 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 168.5 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, fasade xhami,open space

Botuar me 12/11/2018
1.000,00 euro/muaj

LAGJA “SELITË E VOGËL”

tek ish dyqanet e vjetra. | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent i përshtatshëm për magazinë – garazhi i një vile private, Ujë-drita 24 orë,, 90 M2, linjë elektrike trefazore.

Botuar me 12/11/2018
25.000 leke

UNAZA E RE

Perbri Bark Artistit | 324.1 M2 | 1.950 Euro

Jepet me qera ambjent, 324.1 M2, kati 2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, i gjithe ambjenti eshte fasade xhami,buze rruge,open space

Botuar me 12/11/2018
1.950,00 euro/muaj

RRUGA ALI DEMI

Fusha Ali Demi | 156 M2 | 500 Euro

Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ne rrugen Ali Demi. Ambienti eshte i ndare ne kater dhoma dhe dy tualete. Ka sherbyer si klinike dentare dhe disponon edhe paisje te klinikes te cilat jane funksionale. Eshte i pershtatshem per zyra, klinike dhe cdo lloj aktiviteti., 156 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar me 12/11/2018
500,00 euro/muaj

KRYQEZIM I "21 DHJETORI",

buze rruge, | 112 M2 | 22.5 Euro

Jepet me qera dyqan, 112 M2, aktualisnt ne pune Lojra Fati Astra. Ambient i rregulluar, i pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar me 12/11/2018
22,50 euroÇmimi/m2

RR. “KAJO KARAFILI”,

mbas Dhomes se Tregetise, | 300 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambient, 300 M2, aktualisht ne pune Bar Kazino, i pershtatshem per çdo lloj biznesi, clab, lokal, restorant, etj.

Botuar me 12/11/2018
1.200,00 euro

RR. KOMINA E PARISIT

kompleksi Kika, tek lulishtja | 250 M2 | 120.000 Leke

Jepet me qera ambjent gjysem bodrum, 250 M2, buze rruge i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, dy tualete, dritare. i shtruar me pllaka, punime cilesore,

Botuar me 12/11/2018
120.000 leke

RRUGA 5 MAJ

posht shkolles Tirana jone | 62 M2 | 450 Euro

Jepet nje ambjent me qera, 62 M2, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar me 12/11/2018
450,00 euro