Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "BESA"

perballe Viles se Kosovarit | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambient, 25 M2, i pershtatshem per magazine ose biznese te ndryshme private.

Botuar më 23/07/2018
15.000 leke

BUZE LIQENIT TE THATE,

150 METRA NGA STACIONI AUTOBUZIT | 80 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 80 M2, kati 1, totali i kateve 5, 2 banjo, verande, bosh, gjendja: e re, i pershtatshem per aktivitete biznesi.Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 23/07/2018
15.000 leke/muaj

VORE

ne qender pas autostrades | 300 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent, 300 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 23/07/2018
500,00 euro

ELBASAN

kryqezimi i Dinamos | 150 M2 | 225.000 Euro

Shitet ambjent me hipoteke, 150 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 4, 2 banjo, ngrohje/ftohje, vendparkim, depo, pjeserisht i mobiluar, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ka prane shume institucione shteterore dhe private, e gjendje shume mire dhe ka inkubature 3m lartesi

Botuar më 23/07/2018
1.500,00 euro/m2

KODRA E DIELLIT

Afer kopshtit botanik | 45 M2 | 42.000 Euro

Shitet ambjent, 45 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 23/07/2018
42.000,00 euro

OKAZION!! UNAZE E RE, BUZE UNAZE,

pallati i Big Market, | 70 M2 | 92.000 Euro

Shitet ambient bashke me biznes Klinike Gjinekologjike, 70 M2, aktualisht ne pune. Me hipoteke. Mund te jepet edhe me qera per klinik e kompletuar. 500 Euro i diskutueshem dhe shitet. Mund te kontaktoni edhe ne viber & whatsapp

Botuar më 23/07/2018
92.000,00 euro

NE PLAZH - DURRES

Buze rruges kryesore, | 4.600 M2 | 1.250.000 Euro

Shitet objekt 3 katesh 4600 m2, i pershtatshem per qender tregtare, , supermarket, magazine, shkolle, spital, treg shumice etj., 4.600 M2, totali i kateve 3

Botuar më 22/07/2018
1.250.000,00 euro

RR. "5 MAJI",

ish kombinati Mishit, | 130 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambient, 130 M2, me vend parkim per makine, i pershtatshem per cdo lloj bzinesi

Botuar më 22/07/2018
35.000 leke

OKAZION!!! TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK,

rr. "Eduart Mano", | 350 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera ambient, 350 M2, i rregulluar, i pershtatshem per çdo lloj biznesi

Botuar më 21/07/2018
1.500,00 euro

RRUGA E DURRESIT,

prane rruges kryesore | 81 M2 | 90.000 Leke

Jepet me qera ambjent komercial, 81 M2, i pershtatshem zyra, dyqane, lokal, fast food, taksa te perfshira

Botuar më 20/07/2018
90.000 leke