Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. RRAPO HEKALI KOMUNA E PARISIT

100m mbi Qendren Kristal | 50 M2 | 25.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
Rr. Rrapo Hekali Komuna e Parisit, 100m mbi Qendren Kristal, 50 M2, 25.000 leke
1 banjo
Përshkrim

Jepet me qera ambient, per aktivitete si farmaci dhe biznese te ndryshme, 50 M2, 1 banjo

25.000 leke/muaj

Botuar më 12/08/2019

Telefon