Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

YZBERISHT,

afer shkolles 8 vjecare | 145 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent, me lartesi 2.80, 145 M2, bosh, gjendja: e mire, pershtatet per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 14/07/2018
30.000 leke

KODRA E DIELLIT

Afer kopshtit botanik | 45 M2 | 42.000 Euro

Shitet ambjent, 45 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 13/07/2018
42.000,00 euro

RR."FROSINA PLAKU"

afer Shkolles Naim Frasheri | 90 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambjent Dubleks, 90 M2, aktualisht i kompletuar si Bar Kafe piceri. Biznes funksional. Jepet me qera si Bar Kafe Piceri ose per cdo lloj biznesi tjeter.

Botuar më 13/07/2018
700,00 euro

BULEVARDI "ZOGU I PARE",

ngjitur me restorant "Petrela" | 85 M2 | 25.000 Leke

Jepen me qera kati I dhe II i nje vile 2-kateshe, me dy ambjente, 85 M2, dhe 15m². I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Çmimi 65.000 Leke dhe

Botuar më 13/07/2018
25.000 leke

DURRES! RRUGA "ABAZ CELKUPA"

TEK KRYQEZIMI PRANE ISH FABRIKES SE BUKES, SAPO KALON TREGUN FSHATAR, NGJITUR ME TREGUN E VOGEL INDUSTRIAL | 25 M2 | 50.000 Euro

Shiten 2 ambjente, secili me sip., 25 M2, 2 ambjente, 2 banjo, bosh, hipoteke, mundesi bashkimi ne 1 ambjent (sipas kerkeses), dokumenta te rregullta. SHitet ose jepen me qera. Shiten bashke ose vec e vec

Botuar më 13/07/2018
2.000,00 euro/m2

PLEPA

afer Majestic | 120 M2 | 60.000 Euro

Shitet ambjent, 120 M2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 13/07/2018
500,00 euro/m2

TIRANE

Ambjent, Bulevardi Gjergj Fishta | 54 M2 | 189.000 Euro

Dyqani ndodhet tek bulevardi “Gjergj Fishta” Ambjenti është I pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 54 m2, 3500 euro/m2 Dyqani disponon dokumentacion të rregullt hipotekor Detaje të tjera • Ndërtuar në vitin 2002 • Buzë rruge • Aktualisht me qera 50000 lek • Për ta vizituar na kontaktoni!, 54 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/07/2018
189.000,00 euro

RRUGA NACIONALE DAJT,

mbrapa Resort Mak Albania, | 210 M2 | 4 Euro

Jepet me qera objekt 3 kate, sip. kati, 210 M2, me oborr parkimi, i pershtatshem per spital ose qender per te moshuarish

Botuar më 13/07/2018
4,00 euroÇmimi/m2

BRRYLI,

tek Pirromani | 90 M2 | 500 Euro

Jepet ambjent me qera, 90 M2, kati 1

Botuar më 13/07/2018
500,00 euro

RR. "TISH DAHIA",

prane qendres Kristal, pallatet Hawai, kulla 3 | 50 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 50 M2, kati 1, 1 banjo, i pershtatshem per zyre ose dyqan

Botuar më 13/07/2018
28.000 leke/muaj