Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "HAXHI DALLIU"

jepet | 40 M2 | 1 Leke

Me qera ambinet, 40 M2, i pershtatshem per stomatologji, klinike private etj, ambienti ne kushte shume te mira, me wc, qepen automatik

Botuar më 17/07/2018
1 leke

PRANE GJYKATES APELIT

jepet me qera ose | 40 M2 | 28.000 Leke

Shitet ambjent, 40 M2, i pershtatshem per zyre avokati, noteri etj. Me hipoteke

Botuar më 17/07/2018
28.000 leke

RRUGA LABINOTI

TE 7 XHUXHAT | 80 M2 | 450 Euro

Jepet me qera ambjent, 80 M2, kati 2, per klinik, ka brenda edhe kuzhine, me mundesi reklamimi ne rruge kryesore

Botuar më 16/07/2018
450,00 euro

BLV. "ZOG I",

tek ish Zeri Popullit, | 80 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 80 M2, kati 1, I pershtatshem per farmaci, klinike dentare, ushqimore, rrobaqepesi, shtypshkronje, call center, zyra pune, etj. (per biznes muaji i pare pa qera). Jepet dhe per ap.

Botuar më 16/07/2018
100.000 leke

RRUGA PERLAT REXHEPI

Perballe Bankes CBA | 18 M2 | 150 Euro

Jepet ambjent me qera, 18 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 16/07/2018
150,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

KOMPLEKSI DELIJORGJI | 270 M2 | 1.750 Euro

Jepet me qera ambjent, 270 M2, kati 1, 2 banjo, 1 ballkon, bosh

Botuar më 16/07/2018
1.750,00 euro

RR. "NIKOLLA TUPE",

prane Njesise Bashkiake nr.5, | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambient, 50 M2, i pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 16/07/2018
30.000 leke

RR. KAVAJES

ne qender | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 3 ambjente per zyra qender kursesh dhe cdo aktivitet biznesi, 100 M2

Botuar më 16/07/2018
400,00 euro

RR."NIKOLLA TUPE"

tek ish Blloku | 50 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent, 50 M2, i arreduar per parukeri, me kase fiskale

Botuar më 16/07/2018
500,00 euro

YZBERISHT,

afer shkolles 8 vjecare | 145 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent, me lartesi 2.80, 145 M2, bosh, gjendja: e mire, pershtatet per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 14/07/2018
30.000 leke