Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TE RRUGA BARDHYL

Te Rruga Bardhyl | 117 M2 | 1.500 Euro

Te Rruga Bardhyl jepet me qira ambient komercial . Ka siperfaqe prej 117 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rruge. Ambienti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Ambienti eshte i rinovuar totalisht dhe eshte i organizuar ne nje ambient openspace dhe nje tualet. Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500., 117 M2, gjendja: shume e mire, https://billionrealty.al/property/1065/jepet-me-qira-ambjent-biznesi-te-farmacia-10-billion302.html

Botuar më 22/01/2021
1.500,00 euro/muaj

TE RRUGA BARDHYL

Te Rruga Bardhyl | 117 M2 | 1.500 Euro

Te Rruga Bardhyl jepet me qira ambient komercial . Ka siperfaqe prej 117 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rruge. Ambienti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Ambienti eshte i rinovuar totalisht dhe eshte i organizuar ne nje ambient openspace dhe nje tualet. Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500., 117 M2, gjendja: shume e mire, https://billionrealty.al/property/1065/jepet-me-qira-ambjent-biznesi-te-farmacia-10-billion302.html

Botuar më 22/01/2021
1.500,00 euro/muaj

TE RRUGA BARDHYL

Te Rruga Bardhyl | 117 M2 | 1.500 Euro

Te Rruga Bardhyl jepet me qira ambient komercial . Ka siperfaqe prej 117 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rruge. Ambienti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Ambienti eshte i rinovuar totalisht dhe eshte i organizuar ne nje ambient openspace dhe nje tualet. Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500., 117 M2, gjendja: shume e mire, https://billionrealty.al/property/1065/jepet-me-qira-ambjent-biznesi-te-farmacia-10-billion302.html

Botuar më 22/01/2021
1.500,00 euro/muaj

BLLOK, NE OBORRIN E PALLATEVE AGIMI

RRUGA BRIGADA 8, PALLATI 8/1, TIRANE | 33 M2 | 62.700 Euro

Shitet njesi (8.25x4x4m) , ne katin perdhe te nje pallati te ri 11 katesh mbi bodrum e orientuar nga jugu. Mund te perdoret per dyqan, zyra, floktore, repart pune, magazine etj, siperfaqja, 33 M2, ka nje banjo, furnizim me uje dhe energji elektrike. Disponojme certifikate pronesie dhe vleresim te rregullt nga hipoteka

Botuar më 22/01/2021
62.700,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Rruga Robert Zhvarc | 65 M2 | 85.000 Euro

Shitet Ambient i pershtatshem percfaredolloj biznesi i investuar, 65 M2, 1 ambjent, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/01/2021
85.000,00 euro

BLLOK

Te rruga Ismail Qemali | 120 M2 | 800 Euro

Te rruga Ismail Qemali jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 120 m2. Ambjenti ndodhet buze rruge ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Organizohet ne 4 dhoma, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ambienti eshte i pershtatshem per biznese si klinika, zyra etj. Momentalisht ambienti po rikonstruktohet., 120 M2, https://billionrealty.al/index.php/property/jepet-me-qira-ambient-biznesi-te-rruga-ismail-qemali/

Botuar më 21/01/2021
800,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA AMBJENTI PER BIZNES NE RRUGEN E KAVAJES PRANE KOMPLEKSIT DELIORGJI

Rruga e Kavajes, prane kompleksit Delijorgji | 90 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qira ambjenti per biznes me siperfaqe 90m2 ne Rrugen e Kavajes prane Kompleksit Deliorgji ne nje zone shum te mir te Tiranes. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ofrohet per biznese te ndryshme si zyre avokatie, call center, kozmetik, klinik dentare. Vetem per Lokal nuk jepet.cmimi:1000€, 90 M2

Botuar më 21/01/2021
1.000,00 euro

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL NE ISH BLLOK!!

Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara, ndodhet ne katin e pare | 200 M2 | 2.000 Euro

Ambienti eshte i organizuar ne 3 dhoma si dhe 2 tualete, por eshte dhe mundesia qe te behet ne open space sepse ndarjet jane bere me gips, sip, 200 M2, DIsponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. [email protected]

Botuar më 21/01/2021
2.000,00 euro

JEPET ME QIRA AMBIENTI NE RRUGEN E KAVAJES PRANE KRYQEZIMIT TE 21 DHJETORIT

Rruga e Kavajes prane kryqezimit te 21 Dhjetorit | 150 M2 | 800 Euro

Jepet me qira ambienti me siperfaqe 150m2 ne Rrugen e Kavajes pran kryqezimit te 21 Dhjetorit, ne nje zone shum te mire te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Ofrohet ne gjendje shume te mire. Ofrohet me 3 ambjente, 1 dhome eshte per zyre edhe 2 te tjerat per bar kafe. cmimi:800€, 150 M2

Botuar më 21/01/2021
800,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Prane Concord Center | 209 M2 | 300.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 , siperfaqe 209 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma gjumi, 2 tualete,2 ballkone, lavanderi dhe verande ., 209 M2, ID :131196

Botuar më 21/01/2021
300.000,00 euro
)