Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAGJA “SELITË E VOGËL”

tek ish dyqanet e vjetra. | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent i përshtatshëm për magazinë – garazhi i një vile private, Ujë-drita 24 orë,, 90 M2, linjë elektrike trefazore.

Botuar më 26/03/2019
25.000 leke

ASTIR

UNAZA E RE | 42 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 42 M2, ambjenti eshte 1.5 m i larte nen sip e tokes dhe 2.5 m mbi sip. e tokes. Ka korent 3fazore dhe uje24 ore. Ka funksionuar si torneri

Botuar më 26/03/2019
20.000 leke

NE QENDER TE KOMBINATIT

buze rruge | 1.500 M2 | 1.600 Euro

Jepet me qera ambient, sip trualli, 1.500 M2, sip. ambjenti 700m², lartesi 4m. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 26/03/2019
1.600,00 euro

POGRADEC

ZONA INDUSTRIALE | 2.000 M2 | 1 Euro

Jepet me qera objekt fabrikimi, 2.000 M2, totali i kateve 4, vendparkim, 500m²

Botuar më 26/03/2019
1,00 euro/m²

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, tek Hyrja e kolegjit turk | 35 M2 | 1 Euro

Jepet me qera dyqan, ngjitur me dyqanin e pikturve, 35 M2, +16m² gjysme kati perbrenda, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar më 25/03/2019
1,00 euro/m²

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, ne katin e 2 siper Galerise se Artit dhe Eagle Mobile | 140 M2 | 1 Leke

Jepet me qera ambjent, 140 M2, bosh. I pershtatshem per biznes

Botuar më 25/03/2019
1 leke

PERBALL SHKOLLES SE BALETIT

NE KRAH TE BKT | 80 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 80 M2, kati 1, bosh, pershtatet per cdo lloj aktiviteti, 4 m lartesi

Botuar më 25/03/2019
40.000 leke

RR. “KAVAJES”, PRANE GLOBIT,

buze rruge kryesore | 330 M2 | 5.000 Euro

Jepet me qera godine sherbimi 4-kateshe, sip. per secilin kat, 330 M2, ambient i rregulluar, me oborr para dhe mbrapa dhe me hapesire te konsiderueshme per parkim. I pershtatshem per shoqata te huaja, shkolle, kopshte ose biznese te ndryshme private

Botuar më 25/03/2019
5.000,00 euro

TEK INXHINIERIA E NDERTIMIT, PERBALLE ME PALLATET KONTAKT

(fusha e Aviacionit), rr."Artan Lenja" | 130 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 130 M2, bosh, 3m lartesi, oborr me gjatesi 15m dhe gjeresi 4m

Botuar më 25/03/2019
45.000 leke

RR. “JORDAN MISJA”, PERBALLE KOLEGJIT TURK,

buze rruge, | 500 M2 | 1.400 Euro

Jepet me qera ambient, sip. rreth, 500 M2, totalisht i rregulluar. I pershtatshem per call center, fasoneri, magazine, etj. Me hipoteke.

Botuar më 25/03/2019
1.400,00 euro