Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “KAVAJES”, ISH MISO MAME,

buze rruge | 650 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera ambient, sip, 650 M2, me zyra, tualet. Me oborr, vend parkimi per makin...

Botuar më 19/11/2019
1.800,00 euro

JEPET ME QERA AMBIENT!! KTHESA KAMZES, NE RRUGE KRYESORE,

tek mbikalimi, prane karburant Dhima | 120 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ambient, 120 M2, kati 120, totalisht i rregulluar, i pershtatshem per cdo lloj biznesi si: Restorant, supermarket, ambient magazinimi, etj.

Botuar më 21/11/2019
60.000 leke

RR. “BESA”, BULEVARDI RI

jepet me qera ambjent kati I | 240 M2 | 600 Euro

Ne nje vile 3 kateshe, 240 M2, linje tre fazore, 2 tualete, lartesia 4m, 500m oborr, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Jepet edhe e ndare ne dy pjese. Cmimi

Botuar më 21/11/2019
600,00 euro

RR. ALEKSANDER MOISIU

Kinostudio | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera ambjent, 150 M2, I pershtatshem per Banke, parukeri, dentist, bar kafe etj

Botuar më 20/11/2019
1.500,00 euro

UNAZA E RE

Unaza e Re | 439 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera ambjent ne Unaze te Re., 439 M2, kati 3, bosh, gjendja: shume e mire, •Fasade xhami• Buze rruge •Ambienti është i përshtatshëm për dyqan, zyra etj. • Mundesi shumë e mirë investimi - Future Home

Botuar më 20/11/2019
2.000,00 euro

TEK KOMPLEKSI DINAMO

Pallati i firmes Dola | 64 M2 | 100.000 Euro

Shitet ambjent, 64 M2, i larte 4.2 metra. Aktualisht i dhene me qera. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Brenda references se zones cmimi

Botuar më 20/11/2019
100.000,00 euro

RR “ALEKSANDER MOISIU”, BUZE RRUGE KRYESORE,

ne zone te mire | 500 M2 | 270.000 Leke

Jepet me qera ambient, (i cili mund te ndahet dhe ne 3 pjese: 100m; 170m dhe 250m²), sip. totale, 500 M2, ambient me punime teper bashkohore, sistem kondicionim dhe aspirimi, tualet secila kuote. (Çmimi i ndare ne pjese 100.000 leke/secila). Çmimi i komplet ambientit pa taksa

Botuar më 20/11/2019
270.000 leke

RR. "NIKOLLA TUPE",

prane Njesise Bashkiake nr.5 | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambient, 50 M2, i pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 19/11/2019
30.000 leke

TEK 21 DHJETORI

ngjitur me shkollen Sabaudin Gabrani, prane rruges kryesore | 140 M2 | 85.000 Leke

Jepet me qera magazine, 140 M2, me linje trefazore, me tualet. Ka funksionuar si biznes duralumini, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti tregtar ose vetem magazinim

Botuar më 19/11/2019
85.000 leke

NE QENDER TE KOMBINATIT

buze rruge | 1.500 M2 | 1.600 Euro

Jepet me qera ambient, sip trualli, 1.500 M2, sip. ambjenti 700m², lartesi 4m. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 19/11/2019
1.600,00 euro

RR. “DURRESIT”, PRANE ISH DOGANA, TEK SHESHI SHQIPONJA,

100m nga rruga kryesore, 100m nga rruga kryesore | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera 2 ambiente me sip. 100m² dhe, 50 M2, 1 banjo, ambiente te rregulluara, te pershtatshem per cdo lloj biznesi. Çmimi 35.000 leke dhe

Botuar më 19/11/2019
20.000 leke
)