Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION! RRUGA "GJON BUZUKU"

ne rrugen e Dibres, pallati i ri menjehere pas viles Gold | 89 M2 | 79.000 Euro

Shitet apartament/njesi sherbimi, hapesire e shkelqyer biznesi, mjaft e pershtatshme ...

Botuar më 20/02/2020
79.000,00 euro

SUPER OKAZION!!! RR. MUHAMET DELIU, BUZE RRUGES KRYESORE

Tek Fresku, 70m larg nga Restorant Freskut, ngjitur me UKT-ne | 426 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera ambjent, 426 M2, gjysem bodrum, me dritare, 2 tualete, 2 dhoma zhveshj...

Botuar më 07/02/2020
1.300,00 euro

RRUGA "BAJRAM CURRI",

tek Oxhaku, prane xhamise Xhura | 130 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 130 M2, 1 banjo, i rregulluar, i pershtatshem per OJF, zyra, depo farmaceutike, klinike, etj. 0695129535

Botuar më 26/02/2020
40.000 leke

RR.KAVAJES

mbrapa Globe | 400 M2 | 5 Euro

Jepet me qera ambjente i pershtashem per magazine ose servis,mund te ndahet ambjenti, 400 M2

Botuar më 25/02/2020
5,00 euro/m²

QENDER

Ambjenti ndodhet tek Turdiu Center ne Qendër. Informacione mbi ambjentin | 132 M2 | 1.980 Euro

132 M2, kati 3, Organizimi : • Open space. • Sistem kondicionimi. • Tualet. • Orientim i mire. Zona ku ndodhet ambjenti ofron një pamje fantastike. Ambjenti është i përshtatshëm për zyra.

Botuar më 25/02/2020
1.980,00 euro

RR. RESHIT COLLAKU

tek Pallatet shallvare | 12 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 12 M2

Botuar më 25/02/2020
25.000 leke

LAGJIA *1

pranë fushës Ali Demi | 145 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambient biznesi me sistem elektrik 3 fazor, 3.3m i lartë, i pajisur me 2 banjo dhe me mundësi parkimi., 145 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 25/02/2020
40.000 leke/muaj

QENDRA KRISTAL CENTER

perballe qendres , pallati pajtonit | 110 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent ,, 110 M2, me pamje nga autostrada , me fasada xhami , kati i 2i pershtatshem per zyra ose kafene

Botuar më 24/02/2020
1.000,00 euro/muaj

BLLOK

Ambjenti ndodhet në rrugen Sami Frashëri. Informacion I përgjithshëm mbi ambjentin | 200 M2 | 1.900 Euro

200 M2, I ndarë ne 4 ambjente. • Sistem kondicionimi. • 2 Tualete. • 1 Post parkimi. I përshtatshëm për zyra ose call center

Botuar më 24/02/2020
1.900,00 euro/muaj

NE SUKTH

pas shinave te trenit, buze rruges | 1.500 M2 | 1 Euro

Jepet me qera nje ndertese 3-kateshe, 1.500 M2, cdo kat nga 500 m2. Kati i I-re aktualisht sherben si market. Oborr sip.600 m² i shtruar me pllaka. Mund te sherbeje per ambiente tregetare, shkolle, spital, aktivetet prodhimi etj

Botuar më 24/02/2020
1,00 euro/m²

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, ne katin e 2 siper Galerise se Artit dhe Eagle Mobile | 130 M2 | 1 Leke

Jepet me qera ambjent, 130 M2, bosh. I pershtatshem per biznes. Pamje e mrekullueshme nga e cila duket i gjithe sheshi i kryqezimit te 21 Dhjetorit

Botuar më 24/02/2020
1 leke

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, tek Hyrja e kolegjit turk | 35 M2 | 1 Euro

Jepet me qera dyqan, ngjitur me dyqanin e pikturave, 35 M2, +16m² gjysme kati perbrenda, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar më 24/02/2020
1,00 euro/muaj
)