Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “JORDAN MISJA”, PERBALLE KOLEGJIT TURK,

buze rruge, | 500 M2 | 1.400 Euro

Jepet me qera ambient, sip. rreth, 500 M2, totalisht i rregulluar. I pershtatshem per call center, fasoneri, magazine, etj. Me hipoteke.

Botuar më 25/03/2019
1.400,00 euro

LAPRAKE

rr. Vangjel Noti buze rruge | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambient, 80 M2, kati 2, me fasade xhami me pamje nga rruga. I pershtatshem per çdo lloj biznesi

Botuar më 25/03/2019
20.000 leke

RR.”ELBASANIT”,

perballe Calvinit, buze rruge | 100 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera Ambjent, 100 M2, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Me aspirim, kondicionim qendror

Botuar më 25/03/2019
80.000 leke

QENDER

TRENI | 250 M2 | 3.500 Euro

Jepet me qera Ambient komercial, 250 m2, 3500 euro tek Treni!, 250 M2, kati 3, 3 banjo, ngrohje/ftohje, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Info shtese, Agjensia Real Invest, sa kalon Gjykaten e Rrethit

Botuar më 24/03/2019
3.500,00 euro/muaj

RRUGA E ELBASANIT

Rruga e Elbasanit | 175 M2 | 1.700 Euro

Jepet me qera ambient komercial biznesi tek Rruga e Elbasanit, 175m2, 1700 Euro!, 175 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Info shtese, Agjensia Real Invest, sa kalon Gjykaten e Rrethit

Botuar më 24/03/2019
1.700,00 euro/muaj

BLV ZOGU I I

Blv Zogu i I | 350 M2 | 2.000 Euro

Ambient me qira, 350 M2, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 23/03/2019
2.000,00 euro/muaj

RR."ALI DEMI"

Perballe Fushes se Ali Demit | 42 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 42 M2, Ka funksionuar si servis. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 22/03/2019
23.000 leke/muaj

SHITET, AMBIENT, KOPSHTI ZOOLOGJIK, TIRANË

Shitet, Ambient, Kopshti Zoologjik, Tiranë | 100 M2 | 170.000 Euro

Ambienti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Zoologjik, buzë rruge. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 • Sipërfaqa e brendëshme: 100 m2 • Lartësi: 3 m Dokumentacioni: Me certifikatë pronësie. •Super okazion • i investuar •Mobilim i ri • I veshur me Fasadë Xhami. Aktualisht 1 lënë me qira në vlerën 650 euro/muaj. Mundësi e shkëlqyer investimi. Për ta vizituar na kontaktoni!, 100 M2, 1 ambjent, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Aktualisht 1 lënë me qira në vlerën 650 euro/muaj. Mundësi e shkëlqyer investimi.

Botuar më 22/03/2019
170.000,00 euro

NE QENDER TE VORES,

buze rruge, | 160 M2 | 700 Euro

Shitet ose jepet me qera ambient, 160 M2, totalisht i rrgulluar. I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Me hipoteke. Shitet 2.000 E/m². Qeraja

Botuar më 22/03/2019
700,00 euro

SAUK

Sauk | 660 M2 | 1 Euro

Ne Tirane ne Sauk jepet me QERA ndertese 3 kate me sip. ndertimi 510 m2 (170 m2 cdo kat). Ndertesa ka 21 dhoma dhe 6 tualete. dhe oborr te rrethuar me sip 400 m2 si dhe nje bar restorant me siperfaqe 150 m2 ne funksion te nderteses.E pershtateshme per qender zyrash administrate,klinike,hotel ose hostel,shkolle private,azil te moshuarish etj.Cmimi per tu diskutuar nga afer.KontaktCel. 0684109062, 660 M2, 30 ambjente, totali i kateve 3, 7 banjo, tarrace, verande, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 21/03/2019
1,00 euro/muaj