Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "ALI PASH GUCIA",

prane gjimnazit Partizani, prane kishes | 80 M2 | 20.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
Rr. "ALI PASH GUCIA",, prane gjimnazit Partizani, prane kishes, 80 M2, 20.000 leke
1 ambjent, 1 banjo
Përshkrim

Jepet me qera servis makinash dhe saldime me oksigjen dhe elektrik, 80 M2, 1 ambjent, 1 banjo

20.000 leke

Botuar më 12/08/2019

Telefon