Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. GRAMOZ PASHKO

afer Fakultetit Ekonomik | 80 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 80 M2, bosh

Botuar më 17/06/2019
40.000 leke

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 3.800 Euro

Jepet me qera ambjent dy katesh i cili mund te ndahet edhe ne dy pjese, aip, 2.000 M2, secili kate 1000m². Lartesi 5m, me ashensor industrial. I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 17/06/2019
3.800,00 euro/muaj

RR. “SIRI KODRA”,

blloku magazinave, | 380 M2 | 2 Euro

Jepet me qera ambient + 2 zyra, sip., 380 M2, kati 2, me tavan te varur, punime cilesore, 3 tualete, ashensor malli, pasha mbajtese 600kg/m², me parkim. I pershtatshem per ambient prodhimi, fasoneri, zyra, etj

Botuar më 15/06/2019
2,00 euro/m²

TEK RRUGA BUDI, AFER DREJTORISE TE HIGJENES

Tek Rruga Budi, afer Drejtorise te Higjenes | 30 M2 | 270 Euro

Tek Rruga Budi, afer Drejtorise te Higjenes jepet me Qira ambjent komercial. Ambjenti ndodhet ne kati 0, me akses te plote nga rruga dhe ka nje siperfaqe prej 25m2. Ambjenti organizohet me dy kate, ku ne katin e pare eshte hapsire open-space dhe nepermjet shkallleve ne katin e dyte eshte siperfaqe po njesoj si kati i pare bashke me tualetin. Ambjenti eshte i pershtashem per cdo lloj biznesi dhe ka, 30 M2, fasade xhami. Cmimi: 270 Euro/Muaj (i diskutueshem). Per me shume informacion ose per te vizituar pronen nga afer kontaktoni Brunen ne Numrin e kontaktit: 0689089655.

Botuar më 14/06/2019
270,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, ne katin e 2 siper Galerise se Artit dhe Eagle Mobile | 130 M2 | 1 Leke

Jepet me qera ambjent, 130 M2, bosh. I pershtatshem per biznes. me pamje ne te gjith sheshin e kryqezimit te 21 Dhjetorit

Botuar më 14/06/2019
1 leke

RRUGA E MUZAKAJVE

rruga Korce - Tirane kilometri pare, zona industriale ish konservimi | 1.250 M2 | 215.000 Euro

Shitet objekti, 1.250 M2, 6 ambjente, totali i kateve 5, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, siperfaqe truall 908 m/2

Botuar më 13/06/2019
215.000,00 euro

NE NJESINE ADMINISTRATIVE VAQARR

prane kompanise Lufra | 46 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ndertese me sip, 46 M2, + magazine me sip. 8m² dhe tualet. Ka funksionuar si dyqan. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 13/06/2019
300,00 euro

KOMBINAT

ne hyrje te Kombinatit | 150 M2 | 1.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 150 M2, gjendja: e re, lartesi 4 m dhe hapesire perpara 100 m

Botuar më 13/06/2019
1.000 leke

RR.MIHAL DURI

tek Ministria e Arsimir | 250 M2 | 6 Euro

Jepet me qera ambjent, 250 M2, 2 ambjente, 2 kat, i pershtatshme per supermarket etj

Botuar më 13/06/2019
6,00 euro/m²

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, tek Hyrja e kolegjit turk | 35 M2 | 1 Euro

Jepet me qera dyqan, ngjitur me dyqanin e pikturve, 35 M2, +16m² gjysme kati perbrenda, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar më 13/06/2019
1,00 euro/m²