Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OFERTE! SHITET NEN VLERE OBJEKT BIZNESI ME HIPOTEKE BASHKE ME BIZNESIN SIC ESHTE NE FUNKSION PALESTER FITNESS!

Ne pune prej 3 vitesh, ne nje pozicion shume strategjik per biznes, totalisht i rikonstruktuar me parametra teknike dhe moderne, sistem çiller, aspirim, shtruar me parket, | 560 M2 | 700.000 Euro

Godine komerciale 3+1, sip. totale, 560 M2, truall 290m². Sipas planit te rregullore...

Botuar më 15/11/2018
700.000,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 50 M2 | 1.000 Euro

Informacion mbi Ambjentin: • Kati 1 • Buze rruges • Fasade xhami • Sistem kon...

Botuar më 14/11/2018
1.000,00 euro

RR. “KAJO KARAFILI”,

mbas Dhomes se Tregetise, | 300 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambient, 300 M2, aktualisht ne pune Bar Kazino, i pershtatshem per çdo...

Botuar më 12/11/2018
1.200,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Rruga E Kavajes | 150 M2 | 1.700 Euro

Tek Rr. e Kavajes afer postes jepet me qira ambient komercial. Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 130 m2 dhe veranda 20 m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit ne katin e 2 buze rruge dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi., 150 M2, Aktualisht funksionon si bar kafe. Kontakto tani Elvin ne numrin e telefonit +355693186785 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar më 16/11/2018
1.700,00 euro/muaj

RR: SKENDERBEG

ose blloku Ambasadave | 60 M2 | 400 Euro

Apartamentet jane te organizuar nga nje dhome ndenje se bashku me nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamentet ofrohen te mobiluar dhe me gorderobe inkaso, punime shume te mira. Pallati eshte ndertimi ri dhe me ashensor., 60 M2, Zona te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme, si: 5 min larg qendres se Tiranes, 30 min larg aeroportit Nene Tereza si dhe 7 min larg Liqenit Artificial te Tiranes.

Botuar më 16/11/2018
400,00 euro/muaj

RR. LEK ZAHARIA

mbrapa PNSH, sharre | 300 M2 | 150.000 Euro

Shitet godine 3 kateshe, 300 M2, e pershtatshme per biznes

Botuar më 16/11/2018
150.000,00 euro

RR. “KAVAJES”, PRANE GLOBE CENTER,

jepet me qera godine 4 kateshe, | 1.345 M2 | 5 Euro

Sip. kati 330m², sip. totale, 1.345 M2, + oborr, ka funksionuar si shkolle private. Ambient me punime teper bashkohore, i pershtatshem per çdo lloj biznesi. Jepet komplet ose 2 kate me vehte.

Botuar më 16/11/2018
5,00 euro/m²

RRUGA 'MUSTAFA MATOHITI'

Mbrapa Piramides | 170 M2 | 1.800 Euro

Ambjent open space per qira i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, ne nje zone elitare, 170 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, bosh, Agjensia 'INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
1.800,00 euro

TEK XHAMLLIKU

perballe me Bar Lauren | 90 M2 | 55.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 90 M2, +70m² ambjent i jashtem

Botuar më 16/11/2018
55.000 leke

ISH FUSHA E AVIACIONIT

NGJITUR ME HELIKOPTERET E MJEKSISE | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 50 M2, sherben per servis. Me ambjent te jashtem

Botuar më 16/11/2018
30.000 leke

PAS KAFE EUROPA,

RRUGA LUIGJ GURAKUQI | 40 M2 | 12.000 Leke

Kerkohet nje person per ndarje qeraje per zyre, 40 M2, me internet

Botuar më 16/11/2018
12.000 leke

ALI DEMI,

MBI KUSHTRIMIN E LIRISE | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 50 M2

Botuar më 16/11/2018
20.000 leke

ISH FUSHA E AVIACIONIT

20m nga shkolla Dhora leka, Laprak, tek Parku i ri | 400 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambjent, 400 M2, totali i kateve 2, 5 banjo

Botuar më 15/11/2018
1.200,00 euro