Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. “KAVAJES”, ISH MISO MAME,

buze rruge | 650 M2 | 1.800 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
Rr. “Kavajes”, ish Miso Mame,, buze rruge, 650 M2, 1.800 euro
Përshkrim

Jepet me qera ambient, sip, 650 M2, me zyra, tualet. Me oborr, vend parkimi per makine. E pershtatshme per: Fasoneri dhe biznese te ndryshme tregetare.

1.800,00 euro

Botuar më 19/11/2019

Telefon
)