Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ELBASAN

Shushice | 50.000 M2 | 2.000.000 Euro

Shiten zyra, kapanone dhe truall me sip totale 50.000m² (5ha) nga te cilat kapanonet...

Botuar më 09/12/2019
2.000.000,00 euro

LAGJIA NR 1

pranë fushës Ali Demi | 145 M2 | 39.000 Leke

Jepet me qera ambient biznesi, 145 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e mire, me sistem elektrik 3 fazor, 3.3m i lartë, i pajisur me 2 banjo dhe me mundësi parkimi

Botuar më 12/12/2019
39.000 leke/muaj

NE QENDER TE TIRANES

tek Pazari i Ri | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qira ambjent, 120 M2, Kati 5. Pallat i ri. I pershtatshem per cdo lloj aktivitet (zyre, klinike etj).Pamje nga rruga kryesore.

Botuar më 12/12/2019
400,00 euro/muaj

RRUGA E ELBASANIT

NGJITUR ME DEGEN E THESARIT | 10 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 10 M2, kati 1, buze rruge. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 12/12/2019
20.000 leke

FRESKU

Fresku | 225 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambient biznesi në zonën e Freskut, në rrugën e Dajtit. Informacion mbi ambientin: • Sipërfaqja e ambientit: 225m2 • Pozicionuar në katin 0 • Me hipotek E përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • Me fasadë xhami • Buzë rrugës kryesore. • Opsion ideal investimi. Për ta vizituar na kontaktoni!, 225 M2, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/12/2019
600,00 euro/muaj

BULEVARDI BAJRAM CURI

pas Ministrise se Shendetesise | 40 M2 | 200 Euro

Me hipoteke, bosh, orientimi lindje, 40 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire, pozicion gjeografik i favorshëm, buzë rruge, i investuar, kubaturë e rregullt, i përshtatshëm për zyrë

Botuar më 12/12/2019
200,00 euro/muaj

RRUGA E DURRESIT

pas kafe Flores | 320 M2 | 400.000 Euro

Shitet ambjent biznesi, kati 0 i nje pallati te ri, 320 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 11/12/2019
400.000,00 euro

RR. HAXHI BARDHI

prane Vilave Amerikane | 250 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 250 M2

Botuar më 11/12/2019
1.000,00 euro

DURRES

Rruga Vellazerimi Durres | 1.200 M2 | 560.000 Euro

Ne Durres lagja 17 prane rruges Vellazerimi SHITET ndertese 3 kate sip 1.200 m2,sip trualli 880 m2. Kati 1 sip 400 m2 dhe lartesi 4 metra sherben si magazine ose repart pune, ndersa kati i 2 dhe i 3 sherbejne si reparte prodhimi.Ndodhet buze asfaltit (mundesi levizjesh kamiona dhe trajlera) dhe disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 560.000 euro. Kontakt 0684109062 E-mail. pronaonline@gmail.com, 1.200 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 3 banjo, 4 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, bosh, gjendja: e re

Botuar më 10/12/2019
560.000,00 euro

SHITET BIZNES PARUKERI & ESTETIKE

stadiumi dinamo | 120 M2 | 25.000 Euro

Biznesi ka një klientele të rregullt prej vitesh ku përfshihen të gjitha shërbimet e një qendre estetike.Një investim i konsiderueshëm, arredim modern i dizenjuar me arkitekt, hapësirë e mjaftueshme e përbërë në dy kate me një sipërfaqe prej 120m2.Çdo gjë e detajuar, kompletuar me pajisje të fundit dhe bashkëkohore të ardhura nga Italia.Ambjenti ka akses në rrugë kryesore me fasadë xha, 120 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/12/2019
25.000,00 euro

ISH FUSHA E AVIACIONIT

NGJITUR ME HELIKOPTERET E MJEKSISE | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 60 M2, sherben per servis. Me ambjent te jashtem

Botuar më 10/12/2019
25.000 leke
)