Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET, APARTAMENT 1+1, RRUGA 5 MAJI

Shitet, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji | 68 M2 | 45500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Shitet, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji, Shitet, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji, 68 M2, 45.500 euro
2 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 2
1 ballkon
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek rruga "5 Maji". Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 68 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!, 68 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

45.500,00 euro

Botuar më 12/08/2019

Telefon
Email