Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA NACIONALE TIRANE DAJT,

ne zone te mire | 1.500 M2 | 1 Leke

Jepet me qera ambient, 1.500 M2, kati 1, ambjent i rregulluar. I pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 29/11/2020
1 leke

RRUGA NACIONALE TIRANE DAJT,

ne nje zone shume te mire | 350 M2 | 1 Leke

Jepet me qera ambient me liçense te gatshme per market SPAR, 350 M2, (ose shitet me çmim te arsyeshem). Çmimi qerase

Botuar më 29/11/2020
1 leke

BLLOK

rruga Vaso Pasho | 71 M2 | 750 Euro

Jepet me qira ambient biznesi ne rrugen Vaso Pasho ne Bllok. Ambienti ka funksionuiar sin Call-center dhe i ka te gjitha pajisjet e nevojshme. Cmimi i qirase eshte750, ndersa bosh jepet per 500 euro., 71 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 28/11/2020
750,00 euro/muaj

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE RRUGA E DURRESIT ID-988

Rruga e Durresit | 30 M2 | 700 Euro

Jepet ambjent biznesi me qira te Rr. Durresit, shume afer Albtelecom. Ka nje siperfaqe prej rreth 30m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues. Ambjenti eshte i shtruar me parket, ka tualet dhe eshte me fasade xhami. Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi dhe eshte ne vije te pare.Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500, 30 M2, 1 banjo, bosh - BILLION G&G GROUP

Botuar më 27/11/2020
700,00 euro/muaj

KULLAT BINJAKE

brenda ne qender | 260 M2 | 2.500 Euro

Jepet super ambjent me qera tek Kullat Binjake, ne katin e pare e rrethuar me vetrate xhami me pamje nga bulevardi, me siperfaqe 260 meter katrore, por me mundesi deri ne 320 ne varesi te preferencave. Ambjenti eshte open space, ka ambjent recepsioni, zyre si edhe 2 tualete. i investuar edhe rregulluar. Aktualisht call center por eshte i pershtatshem per banka, bar, supermarket etj., 260 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/11/2020
2.500,00 euro/muaj

FABRIKA E MIELLIT

Rruga Krist Maloki | 300 M2 | 1.000 Euro

Jepet ambjent me qera tek Fabrika e Miellit ne zone shume te mire, me vetrate xhami 5 meter, kati 0 ne nje pallat te ri, ambjenti eshte 300 meter katrore sebashku me veranden te shfrytezueshme, eshte i pershtatshem per bar-kafe, restorant, call center, makazine etj. Open space, 2 tualete., 300 M2, totali i kateve 12, ashensor, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/11/2020
1.000,00 euro/muaj

PERBALLE PEDIATRISE

Market i mobiluar | 100 M2 | 90.000 Leke

Jepet Market i mobiluar me qera, me sip 100 meter katrore, frigorifere, banak, kompjuter kase, dhome frigoriferike, depo, sistem kamerash, ambjent i jashtem per fruta-perime, rafte funksionale etj. Marketi ka xhiro te kenaqshme edhe klientele e rregullt disa vjecare., 100 M2, 2 ambjente, totali i kateve 5, 1 banjo, ngrohje/ftohje, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/11/2020
90.000 leke/muaj

RRUGA SADIK PETRELA

prane Disko Veniue | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet ambjent me qera me siperfaqe 120 meter katrore, me linje 3. fazore, e pershtateshme per cdo lloj aktiviteti si punishte, makazine,servis, zdrukthtari etj. me pare ka funksionuar si mobileri., 120 M2, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 27/11/2020
30.000 leke/muaj

BLLOK

Rruga Ismail Qemali | 280 M2 | 4.500 Euro

Ambjent me qera ne zemer te bllokut me sip totale 280 m2, 40m2 makazine, si edhe dhome frigoriferike, ambjent parkimi i dedikuar per biznesin me sip 100m2. Ambjenti ka funksionuar si bar-restorant edhe club por eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si showroom, butik, banke, shoqate, qender komerciale, zyra etj., 280 M2, 2 ambjente, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/11/2020
4.500,00 euro/muaj

ZOGU I ZI

Zogu i zi | 265 M2 | 1.500 Euro

Tek komplesi Zogu i Zi , jepet me qira nje ambjent per zyre.I pershtatshem per aktivitete Call center etj. Me ashensor, me sistem kondicionimi.E gjithe godina eshte per biznes. Ambjenti eshte i ndare ne 7 zyra.Per nje shoqerim ne prone na kontakoni., 265 M2, 7 ambjente, kati 4, totali i kateve 10, 3 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/11/2020
1.500,00 euro/muaj
)