Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AMBIENT PER ZYRA - NE QENDER TE TIRANES ID: BILLION1229

Qendra e Tiranes | 111 M2 | 700 Euro

Ne Qender te Tiranes, ambient per zyre me qira.Ofrojme nje super apartament me 3 hapesira te vecanta pune per qira. Ambienti ndodhet ne katin e trete; ka siperfaqe 111m2; eshte i organizuar ne tre dhoma, dy tualete dhe nje ballkon spacioz dhe eshte e shtruar me parket.Zona eshte padyshim e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme., 111 M2, 3 ambjente, kati 3, 2 banjo, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Ambienti eshte i pershtatshem per zyra avokatie, kontabiliteti, marketingu, etj.Per informacione me te detajuara na kontaktoni ne +355692033500.

Botuar më 05/12/2021
700,00 euro/muaj

AMBJENT BIZNESI NE SHITJE NE ZONEN E MYSLYM SHYRIT PRANE DREJTORISE SE POLICISE (ID 4161051).

Ne zonen e Myslym Shyrit prane Drejtorise se Policise | 31 M2 | 74.000 Euro

Shitet ambjent biznesi, siperfaqja 31 m², me hipoteke, kat i 2, organizohet ne 2 ambjente, e mobiluar, tualet, lartesi 2 metra, kondicioner, ambjent i pershtatshem per zyra.Cmimi 74000 euro., 31 M2, Property ID : 4161051 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
74.000,00 euro

AMBJENTE ME QERA - QENDER

Prane Postes Qendrore | 98 M2 | 500 Euro

Ambjenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 5 katesh, 100 m larg nga qendra, sapo kalon Posten Qendrore. Eshte i ndare ne 3 hapsira te brendeshme, koridor, tualet + 2 ballkone dhe nje ambjent i jashtem, Siperfaqe totale 120 m² nga te cilat 70m² jane te brendshme. Ambjenti eshte i sapo restauruar ne menyre teper cilesore dhe moderne. Eshte i pershtatshem per klinika mjekesore, estetike, zyra, 98 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 05/12/2021
500,00 euro/muaj

AMBJENTE ME QERA - ALI DEMI

ALI DEMI | 300 M2 | 1.000 Euro

Jepet me Qera, Ambient, Rruga Ali Demi, Tiranë.Nuk jepet per bar-restorant si në foto.Sipërfaqja neto 300 m2, ,me lartësi 3 m, ne katin e 1, ne ndërtim te ri.Organizohet ne ambient open space dhe 4 tualete.Jepet totalisht i investuar, me fasadë xhami,me sistem kondicionimi Chiller, sistem aspirimi, tavan me punime gipsi.Gjendet buzë rruge.I përshtatshëm për call center 0694030125, 300 M2, 1 ambjent, kati 1, 4 banjo, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/12/2021
1.000,00 euro/muaj

AMBJENTE NE SHITJE - 21 DHJETORI PRANE INXHINIERISE SE NDERTIMIT

21 Dhjetori prane Inxhinierise se Ndertimit | 200 M2 | 560.000 Euro

Ambient komercial prane Inxhinierise se Ndertimit me siperfaqe totale 200 m2 , ne nje nder pallatet me te mira dhe te sapo ndertuara te zones .Ambienti eshte i ndare ne dy siperfaqe te ndryshme nje 120 m2 dhe nje tjeter 80m2 .Ambienti ndodhet ne katin 0 shume parane rruges kryesore me mundesi shume te medha zhvillimi dhe investimi .Cmimi per m2 eshte 2800m2, 200 M2

Botuar më 05/12/2021
560.000,00 euro

KOMBINAT

MISTO MAME | 97 M2 | 266.750 Euro

Shitet ambjent ne nje pallat te ri me siperfaqe, 97 M2, ashensor, bosh, gjendja: e re, e pershtatshme per cdo lloj biznesi.Disponon certifikate pronesie.

Botuar më 05/12/2021
266.750,00 euro

AMBJENT ZYRASH PER CALL CENTER ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT PRANE SHESHIT UILSON NE TIRANE (ID 4261656)

Ne zonen e Bllokut prane sheshit Uilson | 123 M2 | 600 Euro

Jepet ambient me qera per zyra, siperfaqa 123 m², kati pare. Te gjitha zyrat jane me kondicionere, linja interneti, sisteme kamerash, dopio xham, grila.Cmimi 600 Euro, 123 M2, Property ID : 4261656 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
600,00 euro

STADIUMI OLYMPIC

RR.MEHDI FRASHERI | 320 M2 | 321.000 Euro

Shitet ambient komercial prane Stadiumit Olympic te Tiranes ne rrugen Mehdi Frasheri.Ambienti ndodhet në katin 0. Dhe ka nje siperfaqe prej 320 m2.Eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi.Aktualisht eshte me qera.Eshte nje mundesi e mire investimi.Disponon certifikate pronesie., 320 M2

Botuar më 05/12/2021
321.000,00 euro

AMBJENTE ME QERA - BULEVARDI ZHAN D'ARK

pranë Ministrisë së Jashtme | 145 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent për zyra pranë Ministrisë së Jashtme. Ambjenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 145 m2. Ambjenti është bosh, ka dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!, 145 M2, 3 ambjente, kati 8, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 05/12/2021
500,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - 21 DHJETORI PRANE INXHINIERISE SE NDERTIMIT

21 Dhjetori prane Inxhinierise se Ndertimit | 200 M2 | 560.000 Euro

Ambient komercial prane Inxhinierise se Ndertimit me siperfaqe totale 200 m2 , ne nje nder pallatet me te mira dhe te sapo ndertuara te zones .Ambienti eshte i ndare ne dy siperfaqe te ndryshme nje 120 m2 dhe nje tjeter 80m2 .Ambienti ndodhet ne katin 0 shume parane rruges kryesore me mundesi shume te medha zhvillimi dhe investimi .Cmimi per m2 eshte 2800m2, 200 M2

Botuar më 05/12/2021
560.000,00 euro
)