Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AMBJENTE ME QERA - MYSLYM SHYR

Myslym Shyri | 90 M2 | 150.000 Leke

Jepet ambient me qira ne Myslym Shyr.Ambienti ka siperfaqe 90 m2, tualet.Eshte i ndare ne 4 ambiente me siperfaqe te bollshme.Ambienti eshte me fasade xhami.Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi., 90 M2

Botuar më 27/10/2021
150.000 leke

AMBJENT BIZNESI ME QERA NE RRUGEN FORTUZI PRANE BULEVARDIT ZOGU I PARE (ID 4271672).

Ne rrugen Fortuzi prane bulevardit Zogu i Pare | 120 M2 | 1.500 Euro

Jepet ambjent biznesi me qera, kat i 1 perdhe, siperfaqja totale 120 m², bosh, e painvestuar, organizohet ne 4 ambjente, 2 tualete, depo, oborr, linje 3 fazore, depozite uji, mundesi per vendparkim, e pershtatshme per klinika dentare, mjekesore, laboratore te ndryshem etj.Cmimi 1500 euro i diskutueshem., 120 M2, Property ID : 4271672 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
1.500,00 euro

AMBJENT BIZNESI NE SHITJE NE QENDER PRANE PARLAMENTIT (ID 4161049).

Ne Qender prane Parlamentit | 35 M2 | 110.000 Euro

Shitet ambjent biznesi, siperfaqja 35 m², me hipoteke, e rivleresuar, kat i 1, organizohet ne 2 ambjente, bosh, tualet, lartesi 2.8 metra, kondicioner, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi,zyra etj.Cmimi 110000 euro i diskutueshem., 35 M2, Property ID : 4161049 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
110.000,00 euro

AMBJENT BIZNESI NE SHITJE NE ZONEN E BLLOKUT PRANE GJIMNAZIT PETRO NINI (ID 4161048).

Ne zonen e Bllokut prane gjimnazit Petro Nini, | 100 M2 | 200.000 Euro

Shitet ambjent biznesi, siperfaqja 100 m², me hipoteke, kat i 2, organizohet ne 4 ambjente, bosh, tualet, ballkon, lartesi 2.8 metra, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.Cmimi 200000 euro., 100 M2, Property ID : 4161048 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
200.000,00 euro

AMBJENTE ME QERA - TE STADIUMI DINAMO

rruga Gjik Kuqali | 70 M2 | 500 Euro

Jepet ambient kati pare buze rruges kryesore .bosh e sapo investuar ,cdo gje e re dhe punime cilesore e pershtatshme percfaredolloj biznesi ,me hyrje dhe nga rruga kryesore, 70 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/10/2021
500,00 euro/muaj

AMBJENTE ME QERA - BLLOK

Tirane | 200 M2 | 1.600 Euro

Jepet ambient per zyra i pershtshem per cfaredolloj zyre sherbimi call center etj ambienti eshte bosh dhe ka 5 kondicioner, 200 M2, 5 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/10/2021
1.600,00 euro/muaj

BLLOK

Prane Gardes | 170 M2 | 15 Euro

Jepet me qira ambient biznesi.Eshte i pershtatshem per Bar-Restorant, Piceri, Bar-Lounge etj.Ambienti ka siperfaqe te brendshme 170m², siperfaqe verande 120m² dhe lartesi 5m.Preferohen kliente afatgjate.Cmimi i qirase 15€/m²., 170 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh

Botuar më 27/10/2021
15,00 euro/m²

AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE - NE ASTIR ID: BILLION810

Astir | 475 M2 | 1 Euro

Ne zonen e Astirit shitet ambient komercial. Ka nje siperfaqe 400 m2, ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri, Ambienti eshte i mirembajtur dhe i organizuar ne dy kate ne menyre te rregullt per zyra ose , mund te sherbeje per tipologji te ndryshme biznesi. Ne katin e pare ka 75 m2 dhe ne te dytin 400 m2 te ndara ne ambiente me siperfaqe te ndryshme., 475 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, bosh, gjendja: shume e mire, Zona ne te cilin ndodhet te ofron te gjitha sherbimet, ka vizibilitet ne rruge kryesore si dhe levizshmeri te larte. Per me shume informacion na kontaktoni ne nr: +3556920335200

Botuar më 27/10/2021
1,00 euro

AMBJENTE ME QERA - MYSLYM SHYR

Myslym Shyri | 90 M2 | 150.000 Leke

Jepet ambient me qira ne Myslym Shyr.Ambienti ka siperfaqe 90 m2, tualet.Eshte i ndare ne 4 ambiente me siperfaqe te bollshme.Ambienti eshte me fasade xhami.Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi., 90 M2

Botuar më 27/10/2021
150.000 leke

AMBIENT BIZNESI PER SHITJE - TEK RRUGA FORTUZI ID: BILLION703

Rruga Fortuzi | 55 M2 | 175.000 Euro

Shitet ambient biznesi 55m2 i ndodhur ne Rrugen Fortuzi .Ambienti ndodhet buze rruge ne katin 0, ne nje zone te pershtatshme per shume aktivitete biznesi si:zyre noterie,farmaci,institucion financiar etj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone me levizshmeri dhe vizibilitet te larte.Aktualisht aktiviteti eshte ne gjendje pune., 55 M2, 2 banjo, gjendja: shume e mire, .Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.

Botuar më 27/10/2021
175.000,00 euro
)