Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PRANE PAZARIT TE RI

Ndodhet rreth 300 metra nga Sheshi Avni Rustemi, ne kryqezimin e Rruges Hoxha Tahsim me Rrugen Hoxhe Vokrri, ne katin e pare te njevile te re 3 kateshe. | 300 M2 | 2.300.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
Prane Pazarit te Ri, Ndodhet rreth 300 metra nga Sheshi Avni Rustemi, ne kryqezimin e Rruges Hoxha Tahsim me Rrugen Hoxhe Vokrri, ne katin e pare te njevile te re 3 kateshe., 300 M2, 2.300.000 leke
Përshkrim

Ambient komercial shume i pershtatshem per supermarket apo aktivitete te tjera tregtare., 300 M2, ( sip salle 225 m2, magazine 50m2, dhe oborr para 25 m2). Ne cmim nuk eshte i perfshire tatimi ne burim. Per cdo informacion apo vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

2.300.000 leke/muaj

Botuar më 14/08/2019

Telefon
Email