Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BULEVARDI BAJRAM CURRI

Prane Lanes | 50 M2 | 350 Euro

Ambjenti ndodhet ne katin e pare,i pershtatshem per zhvillmin e Bizneseve te ndryshme,, 50 M2, kati 1, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 23/01/2020
350,00 euro/muaj

TEK ISH PARKU I AUTOBUZAVE

Rr. Ndre Mjeda | 200 M2 | 59.000 Leke

Jepet me qera ambjent, buze rruge kryesore, 200 M2, Aktualisht funksionon si playstation, totalisht i rregulluar me 2 dhoma te vecanta. I pershatshem per cdo lloj aktiviteti, magazinim, prodhim etj

Botuar më 23/01/2020
59.000 leke

RR."MARGARITA TUTULANI"

mbrapa Shkolles Deshmoret e lirise | 96 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 96 M2, 4m e larte. E pershtatshme per cdo aktivitet

Botuar më 22/01/2020
45.000 leke

NE RRUGEN ALI DEMI

ne rrugen Ali Demi | 18 M2 | 37.000 Euro

Shitet biznesi ne rrugen Ali Demi. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues prane shkolles 1 Maji. Siperfaqja e tij eshte 18 m2 disponon nje tualetne brendesi.Ka nje klientele fikse pasi ka vite qe operon. Dyqani eshte i vogel dhe lehtesisht i menaxhueshem. Eshte me dokument te rregullt hipotekor. Per ta vizituar kontaktoni agjentin tone Ardit Liçi. Kontakt 069 67 60 129, 18 M2, 1 banjo

Botuar më 22/01/2020
37.000,00 euro

RR. "DIBRES"

PERBALL RAJONIT 4 TE POLICISE | 79 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent per biznes, jo per lokal, 79 M2, kati 1, 1 banjo, bosh

Botuar më 22/01/2020
500,00 euro

RRUGA E BARRIKADAVE

prane ish stacionit te trenit | 50 M2 | 20.000 Euro

Shitet Duplex, 50 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, e pershtatshme per magazine, zyre dhe sherbime te tjera biznesi

Botuar më 22/01/2020
20.000,00 euro

21 DHJETORI

RRUGA NDRE MJEDA , BRENDA KOMPLEKSIT KONTAKT | 120 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjente biznesi, 120 M2, ambient i brendshem dhe 180m verand, me certifikate pronesie. orientim L-J, te pershtatshem per market, kopesht femijesh, call center, pasticeri, furre buke.

Botuar më 22/01/2020
1.000,00 euro

BLV. ZOG I

perballe godines Zeri i Popullit | 60 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera ambjent, pak i futur por i pershtatshem per minimarket, parukeri apo magazine, 60 M2

Botuar më 22/01/2020
45.000 leke

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, ne katin e 2 siper Galerise se Artit dhe Eagle Mobile | 130 M2 | 1 Leke

Jepet me qera ambjent, 130 M2, bosh. I pershtatshem per biznes. Pamje e mrekullueshme nga e cila duket i gjithe sheshi i kryqezimit te 21 Dhjetorit

Botuar më 22/01/2020
1 leke

KODRA E PRIFTIT

RR.KOKONOZIT | 110 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 110 M2, oborr, + hyrje e vogel dmth shtepia (dhome dhe kuzhine 15000 leke), cmimi i ambjentit 30.000 biznes per pune

Botuar më 21/01/2020
45.000 leke
)