Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ose shitet ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili kate 1000m². I pershta...

Botuar me 17/10/2018
4.000,00 euro/muaj

OKAZION, SHITET OBJEKT + TUALL ME HIPOTEKE! RRUGA E RINASIT,

sa zbret qafen e Kasharit, buze rruge, | 3.500 M2 | 1.120.000 Euro

Shitet Objekt + Truall, me sip. totale, 3.500 M2, me hipoteke. Me projekt per Bar/Res...

Botuar me 15/10/2018
320,00 euro/m2

STACIONI I TRENIT

Ambjent , Stacioni Trenit | 500 M2 | 4.000 Euro

Informacion mbi ambjentin : • Kati 3 • Dokumentacioni: Me Hipotekë . Ambjenti d...

Botuar me 13/10/2018
4.000,00 euro/muaj

RR. ALI SHEFQETI,

50m mbi News 24 | 300 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent 300m², 300 M2, mundesi per tu ndare ne dy pjese nga 150m². Ka...

Botuar me 11/10/2018
800,00 euro

OKAZION!!!RR.MUHAMET GJOLLESHA »JEPET ME QERA AMBJENT

Ne rruge kryesore • Ngjitur me Neranxi | 100 M2 | 750 Euro

Jepet me qera per zyra, biznese ,etj»Ambjent super bashkekohor » Ne rruge kryesore ...

Botuar me 08/10/2018
750,00 euro/muaj

SAUK I RI,

buze rruge, tek ish komuna, | 180 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 180 M2

Botuar me 17/10/2018
40.000 leke

JEPET ME QERA AMBIENT 3-KATESHE! ISH KOMBINATI TEKSTIL,

jepet me qera | 2.000 M2 | 3.500 Euro

Ambient 3-katesh, sip. totale, 2.000 M2, Kati I: 1.200m², kati II dhe III 800m², oborr per parkim deri ne 3 Trailera, i siguruar me roje. Ambiente te rregulluara, linje 3 fazore, 4 banjo, 2 zyra, ashensor malli.

Botuar me 17/10/2018
3.500,00 euro

21 DHJETORI

RRUGA NDRE MJEDA , BRENDA KOMPLEKSIT KONTAKT | 160 M2 | 700 Euro

Jepet me qera dy ambjente biznesi 140 m dhe, 160 M2, me certifikate pronesie. Te dy ambjentet jane me orientim VL-L-JL-J te pershtatshem per market, kopesht femijesh, call center, pasticeri, furre buke, 600 euro dhe

Botuar me 17/10/2018
700,00 euro

BLLOKU MAGAZINAVE

jepet me qera | 1.000 M2 | 2.7 Euro

Ambinent, 1.000 M2, kati III, I pershtatshem per cdo lloj biznesi si fasoneri, linja prodhimi etj. Me ashensor personal per transport mallrash.

Botuar me 17/10/2018
2,70 euroÇmimi/m2

RRUGA QE LIDH BRRYLIN

ME ALI DEMIN, tek Vodafoni | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambjent, 90 M2

Botuar me 17/10/2018
400,00 euro

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ose shitet ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili kate 1000m². I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar me 17/10/2018
4.000,00 euro/muaj

PRANE GJYKATES APELIT

jepet me qera ose | 40 M2 | 28.000 Leke

Shitet ambjent, 40 M2, i pershtatshem per zyre avokati, noteri etj. Me hipoteke

Botuar me 17/10/2018
28.000 leke

LAGJA “SELITË E VOGËL”

tek ish dyqanet e vjetra. | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent i përshtatshëm për magazinë – garazhi i një vile private, Ujë-drita 24 orë,, 90 M2, linjë elektrike trefazore.

Botuar me 16/10/2018
25.000 leke

RR. "DURRESIT",

perballe BKT-se, | 120 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambjent, 120 M2, e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Me linje trefazore. Uje 24 ore

Botuar me 16/10/2018
600,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, ne katin e 2 siper Galerise se Artit dhe Eagle Mobile | 140 M2 | 1 Leke

Jepet me qera ambjent, 140 M2, bosh. I pershtatshem per biznes

Botuar me 16/10/2018
1 leke