Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PLAZH, DURRES

Akses te menjehershem ne Bulevardin e qytetit,Akses te menjehershem ne det, 20’ larg nga Aeroporti Nene Tereza, 5’ larg nga Porti I Durresit, 10’ afer qendres historike | 10.670 M2 | 1 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
Plazh, Durres, Akses te menjehershem ne Bulevardin e qytetit,Akses te menjehershem ne det, 20’ larg nga Aeroporti Nene Tereza, 5’ larg nga Porti I Durresit, 10’ afer qendres historike, 10.670 M2, 1 euro
Përshkrim

Jepet me qera ambjent HOTEL,me kapacitet 166 dhoma, 10.670 M2, -garazh, kuzhine e kompletuar, bar i brendshem, bar I jashtem, recepsion, sistem qendror aspirimi dhe kondicionimi, ashensore (2 grupe), tarrace te mbuluar dhe te hapur etj

1,00 euro

Botuar më 12/08/2019

Telefon
Email