Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES LAGJIA 6

rruga Bashkim | 70 M2 | 52.500 Euro

Shitet ambjent, 70 M2, vendparkim, depo, ME CERTIFIKATE PRONESIE, ASPIRIM, KONDICIONIM, linje 3-fazore, (depo dhe vendparkimi te perfshira ne cmim). I pershtatshem per klinike, farmaci, furre buke etj.

Botuar më 18/07/2018
750,00 euro/m2

RR. "ALI PASH GUCIA",

prane gjimnazit Partizani, prane kishes, | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera servis makinash dhe saldime me oksigjen dhe elektrik, 80 M2, 1 ambjent, 1 banjo

Botuar më 18/07/2018
20.000 leke

BULEVARDI "BAJRAM CURRI"

Tek ish stacioni i fundit i Tiranes se Re,buze rruges | 115 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 115 M2, 1 banjo, i pershtatshem per supermarkete pasticeri furre buke dhe aktivitete te ndryshme

Botuar më 18/07/2018
100.000 leke

UNAZA E RE

PAS ALFA BANK | 200 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 200 M2, bosh

Botuar më 18/07/2018
40.000 leke

OKAZION! QESARAK

DAJT (TIRANE) | 1.000 M2 | 400.000 Euro

Shiten ambjente biznesi kati pare per cdo lloj biznesi nga 50 m² deri ne, 1.000 M2

Botuar më 18/07/2018
400,00 euro/m2

LAGJA “SELITË E VOGËL”

tek ish dyqanet e vjetra. | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent i përshtatshëm për magazinë – garazhi i një vile private, Ujë-drita 24 orë,, 90 M2, linjë elektrike trefazore.

Botuar më 17/07/2018
25.000 leke

RR."NIKOLLA TUPE"

ne Bllok | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera ambjent, 150 M2

Botuar më 17/07/2018
1.500,00 euro

KAMEZ

tek rrethrrotullimi | 378 M2 | 6.000 Euro

Jepet me qera ambjent 4 katesh, secili me sip, 378 M2, E pershtatshme per fasoneri. Mund te jepet e gjitha ose e ndare ne kate

Botuar më 17/07/2018
6.000,00 euro

RRUGA MUSTAFA LLESHI

ish trikotazhi | 400 M2 | 250.000 Leke

Jepen me qera ambjent, 400 M2

Botuar më 17/07/2018
250.000 leke

PRANE TREGUT ELEKTRIK,

shitet ambient | 284 M2 | 340.800 Euro

Gjys bodrum + garazh, 284 M2, me hipoteke. I pershtatshem per cdo lloj biznesi, depo farmaceutike, magazine, etj.

Botuar më 17/07/2018
1.200,00 euro/m2