Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR KOMUNA E PARISIT

Rr Haxhi Kika | 250 M2 | 700 Euro

Jepet me qera magazine, kati 1. i pershtatshem edhe per call center, ambjenti eshte i...

Botuar më 27/01/2020
700,00 euro/muaj

SUPER ÇMIM!! SHITET AMBIENT 2-KATESH ME ÇMIM OKAZION NE VLORE!!

Vlore, mbas stadiumit, ne rruge kryesore | 108 M2 | 151.200 Euro

Ne nje zone shume te mire, shitet ose jepet me qera ambient i ri 2-katesh: Kati nen toke 126m² dhe kati I me sip, 108 M2, Aktualisht ne pune si Market. Me hipoteke, çertifikate pronesie. (çmimi qerase 300 Euro/muaj). Shitet kati nen toke 500 E/m² dhe kati I me çmim

Botuar më 29/01/2020
151.200,00 euro

FIER

Ne qender te Darzezes nga lindja | 33 M2 | 30.000.000 Leke

Shitet njesi,eshte prane qendres shendetesore te Darzezes me nje siperfaqe 33m2,e favorshme ne ngritjen e nje biznesi te suksesshem ne qendren Darzeze ose per familje banim,disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, 33 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi

Botuar më 28/01/2020
30.000.000 leke

AFER STADIUMIT "DINAMO" PRANE RRUGES KRYESORE

Afer Stadiumit "Dinamo" | 45 M2 | 450 Euro

45 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 28/01/2020
450,00 euro

RR. MYSLYM KETA

tek Kafe Lavazza | 500 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 500 M2

Botuar më 28/01/2020
1.000,00 euro

PALLATET MAGNET

ish parku i autobuzave | 203 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 203 M2, per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 28/01/2020
100.000 leke

RRUGA GJENERAL NIKOLS

perballe Park Geit | 1.200 M2 | 10 Euro

Jepet me qera godine 6 kateshe, me sip. kati 200m², sip. totale, 1.200 M2, me parkim per 20 makina. (Çmimi pa perfshire taksat)

Botuar më 28/01/2020
10,00 euro/m²

LAGJIA *1

pranë fushës Ali Demi | 145 M2 | 39.000 Leke

Jepet me qera ambient biznesi me sistem elektrik 3 fazor, 3.3m i lartë, i pajisur me 2 banjo dhe me mundësi parkimi., 145 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 27/01/2020
39.000 leke/muaj

LIQENI THATE

rruga hamdi garunja | 160 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambjent, 160 M2, 1 ambjent, totali i kateve 4, 2 banjo, vendparkim, i pershtatshem per zyra lokal etj pallati eshte brezi i pare

Botuar më 27/01/2020
700,00 euro/muaj

NE QENDER TE KOMBINATIT

buze rruge | 1.500 M2 | 1.600 Euro

Jepet me qera ambient, sip trualli, 1.500 M2, sip. ambjenti 700m², lartesi 4m. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 27/01/2020
1.600,00 euro

RR. SIRI KODRA

ne bllokun e magazinave | 185 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 185 M2

Botuar më 27/01/2020
100.000 leke
)