Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

QENDER

Tek Selvia | 256 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 256 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, bosh, gjendja: shume e mire...

Botuar më 11/07/2019
2.000,00 euro/muaj

RR. SIRI KODRA

ne bllokun e magazinave | 185 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 185 M2

Botuar më 18/07/2019
100.000 leke

RRUGA KAVAJES PERBALLE POLICIS BASHKIAKE

perballe policise bashkiake | 85 M2 | 120.000 Euro

Buz rruge, 85 M2, 1 banjo, 1 ballkon, verande, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar, I pershtashem per biznese bar-kafe restorant dyqan ekzpozite etj Mundesi financimi deri ne 50% te vleres Ka mundsi per te shtuar kate

Botuar më 18/07/2019
120.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, ne katin e 2 siper Galerise se Artit dhe Eagle Mobile | 130 M2 | 1 Leke

Jepet me qera ambjent, 130 M2, bosh. I pershtatshem per biznes. Pamje e mrekullueshme nga e cila duket i gjithe sheshi i kryqezimit te 21 Dhjetorit

Botuar më 17/07/2019
1 leke

RR."DIBRES"

prane Shkolles Bajram Curri | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent Qebaptore, 60 M2

Botuar më 17/07/2019
35.000 leke

RR. ALI DEMI

ngjitur me xhamin e tabakeve, Prane Kinema | 200 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera ambient me oborr, 200 M2, e pershtatshme per servis ose magazine.

Botuar më 16/07/2019
13.000 leke

RR. KOMUNA E PARISIT

tek Lulishtja, perballe EHW-se | 100 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambjent, 100 M2, e pershtatshme per cdo lloj ambjenti. Shitet ose jepet me qera

Botuar më 16/07/2019
600,00 euro

NE QENDER TE KOMBINATIT

buze rruge | 1.500 M2 | 1.600 Euro

Jepet me qera ambient, sip trualli, 1.500 M2, sip. ambjenti 700m², lartesi 4m. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 16/07/2019
1.600,00 euro

PERBALLE SHKOLLES SE BALETIT

NE KRAH TE BKT | 80 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 80 M2, kati 1, bosh, pershtatet per cdo lloj aktiviteti, 4 m lartesi

Botuar më 16/07/2019
40.000 leke

RRUGA QE LIDH BRRYLIN

ME ALI DEMIN | 80 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 80 M2, kati 1, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 16/07/2019
35.000 leke

RR. “SIRI KODRA”,

tek blloku magazinave | 584 M2 | 2 Euro

Jepen me qera ambient + 2 zyra, sip.380m², kati II dhe, 584 M2, kati 3, Secili ambient ka: me tavan te varur, punime cilesore, s3 tualete, ashensor malli, pesha mbajtese 600kg/m², me parkim. I pershtatshem per ambient prodhimi, fasoneri, zyra, etj

Botuar më 16/07/2019
2,00 euro/m²