Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION RR, PJETER BOGDANI MBI LOKALIN KOLONIAL

zona me e frekuentuar ne Tirane ku ka nje sere biznesesh, Orientimi jug-lindje qe e ben ambjentin me ndricim natyral | 117 M2 | 750 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
Okazion rr, pjeter bogdani mbi lokalin Kolonial, zona me e frekuentuar ne Tirane ku ka nje sere biznesesh, Orientimi jug-lindje qe e ben ambjentin me ndricim natyral, 117 M2, 750 euro i diskutueshem
2 banjo
1 ballkon
Përshkrim

Jepet me qera ambient open space dhe nje ambjent tjeter i ndare vec me siperfaqe neto, 117 M2, 2 banjo, 1 ballkon, ka funksionuar si parukeri, aktualisht bosh. I pershtatshem cdo lloj biznesi, zyra, estetike. Nuk bashkepunoj me agjensi

750,00 euro

Botuar më 01/08/2020

Telefon
)