Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!! SHITET DYQAN DHE SHTEPI PRIVATE! RR. "SADIK PETRELA", BUZE RRUGE,

ne zone te mire | 328 M2 | 344400 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Ambjente
OKAZION!! SHITET DYQAN DHE SHTEPI PRIVATE! Rr. "Sadik Petrela", buze rruge,, ne zone te mire, 328 M2, 344.400 euro
Përshkrim

Shiten 2 dyqane bashke me shtepi private, sip. totale, 328 M2, Dyqanet aktualisht te dhena me qera. Dokumenta te rregullta, me hipoteke.

1.050,00 euro/m²

Botuar më 22/11/2020

Telefon
)