Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili 1000m ²

Botuar me 23/09/2018
4.000,00 euro/muaj

RR. ALI SHEFQETI,

50m mbi News 24 | 300 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent 300m², 300 M2, mundesi per tu ndare ne dy pjese nga 150m². Ka...

Botuar me 21/09/2018
800,00 euro

RR. SIRI KODRA

100m Poshte Dispancerise | 60 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 60 M2, aktualisht Zgara Korcare

Botuar me 25/09/2018
60.000 leke

OKAZION! SHKOZET TE DURRESIT

shitet magazine | 600 M2 | 360.000 Euro

3 kateshe, çdo kat, 600 M2, me shesh parkimi per kamiona ose maune, me hipoteke te rregullt. Scili kate me vehte. Çmimi i tre kateve

Botuar me 25/09/2018
600,00 euro/m2

KOMUNA PARISIT

Rruga Medar Shtylla | 40 M2 | 350 Euro

Jepet me qira ambjent komercial me vendodhje te Komuna e Parisit, ne kati 2-te komercial te nje godine te re banimi dhe sherbimi. Ky ambjent ofron fasade xhami nga rruga kryesore, planimetri te rregullt per siperfaqen 40 m2, 1 tualet, dhe siguri 24 h . Eshte i pershtatshem per zhvillimin e bizneseve te ndryshme, ku preferohen klinika dentare dhe zyra., 40 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, bosh

Botuar me 25/09/2018
350,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES

Tek Medresja | 182 M2 | 273.000 Euro

I pershtatshem per dyqan,punishte ,magazina etj.Linje trefazore korrenti.Me drite natyrale, 182 M2, kati 1, totali i kateve 10, 1 banjo, vendparkim, oborr, gjendja: e re

Botuar me 24/09/2018
1.500,00 euro/m2

RR. “SIRI KODRA”,

blloku magazinave, | 600 M2 | 2 Euro

Jepet me qera ambient me sip., 600 M2, kati III, e pershtatshme per zyre, ambient prodhim fasaon, magazinim etj, ashensor, tavan I varur, sistem kondicionimi qendror.

Botuar me 24/09/2018
2,00 euroÇmimi/m2

RRUGA E MUZAKAJVE (RRUGA KORCE - TIRANE KILOMETRI PARE )

ZANA INDUSTRIALE ISH KONSERVIMI | 1.246 M2 | 215.000 Euro

Shitet Objekti, 1.246 M2, 6 ambjente, totali i kateve 5, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar me 24/09/2018
215.000,00 euro

AUTOSTRADA TIRANE - DURRES

Autostrada Tirane - Durres | 1.598 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera Qender biznesi, 1.598 M2, totali i kateve 2, gjendja: e re, Qendra ka në brendësinë e saj hapësirë për ambjente shërbimi,eshte e pajisur me shkalle te brendshme,eshte e gjitha fasade xhami,e pajisur me sistem ajrimi dhe kondicionimi - Future Home

Botuar me 24/09/2018
4.000,00 euro/muaj

RR.MIHAL DURI

tek Ministria e Arsimir | 250 M2 | 6 Euro

Jepet me qera ambjent, 250 M2, 2 ambjente, 2 kat, i pershtatshme per supermarket etj

Botuar me 24/09/2018
6,00 euroÇmimi/m2

ISLAM ALLA

Myslym Shyri | 130 M2 | 1.500 Euro

Ne Rr. "Islam Alla", prane rr. "Myslym Shyri", Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjenti me siperfaqe 110 m2 dhe sip. 20 m2 verande, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Organizohet nga 1 hapsire dhe 1 tualet. Ambjenti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si lokal, restorant, zyra, klinike, etj.. Cmimi: 1500 Euro / muaj. Per me shume informacion 0676022313, 130 M2, 2 ambjente, totali i kateve 9, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar me 24/09/2018
1.500,00 euro/muaj

LAGJA “SELITË E VOGËL”

tek ish dyqanet e vjetra. | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent i përshtatshëm për magazinë – garazhi i një vile private, Ujë-drita 24 orë,, 90 M2, linjë elektrike trefazore.

Botuar me 24/09/2018
25.000 leke