Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!!! RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, ne katin e 2 siper Galerise se Artit dhe Eagle Mobile | 120 M2 | 1 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
Okazion!!! Rruga e Kavajes, tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, ne katin e 2 siper Galerise se Artit dhe Eagle Mobile, 120 M2, 1 leke
Përshkrim

Jepet me qera ambjent, 120 M2, bosh. I pershtatshem per biznes. Pamje e mrekullueshme nga e cila duket i gjithe sheshi i kryqezimit te 21 Dhjetorit

1 leke

Botuar më 11/08/2020

Telefon
)