Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA TEODOR KEKO

PERBALL KARBURANT KASTRATIT, BUZE RRETH RROTULLIMIT | 250 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambjent per biznes, 250 M2, kati 2, I pershtatshem per ewstetike, zyre, klinik

Botuar më 26/05/2019
1.200,00 euro

BLLOK

Pallatet Agimi | 55 M2 | 350 Euro

Ambjenti ndodhet brenda Pallateve Agimi dhe eshte i pershtatshem per disa aktivitete si zyra, parukeri, ateli, etj, 55 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 24/05/2019
350,00 euro

21 DHJETORI

RRUGA NDRE MJEDA , BRENDA KOMPLEKSIT KONTAKT | 120 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambjente biznesi, 120 M2, ambient i brendshem dhe 180m verand, me certifikate pronesie. orientim L-J, te pershtatshem per market, kopesht femijesh, call center, pasticeri, furre buke.

Botuar më 24/05/2019
1.200,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, tek Hyrja e kolegjit turk | 35 M2 | 1 Euro

Jepet me qera dyqan, ngjitur me dyqanin e pikturve, 35 M2, +16m² gjysme kati perbrenda, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar më 24/05/2019
1,00 euro/m²

NE KRYQEZIMIN E RRUGES "TEODOR KEKO" ME RR. "ABEDIN REXHA"

jepet me qera | 80 M2 | 45.000 Leke

Ish menxe gjelltore, 80 M2, me paisje profesionale, sobe gazi, frigorifer, lavapjate inoksi (te gjitha inoksi), me tavolina. Ambjenti ndodhet jashte vijes se zgjerimit te rruges

Botuar më 24/05/2019
45.000 leke/muaj

RR. "KAVAJES",

300m nga qendra | 130 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambient, 130 M2, i rregulluar, i pershtatshem per cdo lloj biznesi, me 3 vende parkimi. Çmimi neto

Botuar më 24/05/2019
500,00 euro

BLLOK

Gjimnazi Petro Nini | 60 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambient biznesi 60m2 400 Euro ne Bllok! I pershtatshem per zyra, estetike, butik,kancelari,studio ligjore, 60 M2, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar, Info shtese, Agjensia Real Invest, sa kalon Gjykaten e Rrethit

Botuar më 23/05/2019
400,00 euro/muaj

PAS KAFE EUROPA,

RRUGA LUIGJ GURAKUQI | 40 M2 | 12.000 Leke

Kerkohet nje person per ndarje qeraje per zyre, 40 M2, me internet

Botuar më 23/05/2019
12.000 leke

RR. “BESA”, BULEVARDI RI

jepet me qera ambjent | 240 M2 | 650 Euro

Kati I dhe II i nje vile 3 kateshe, secili kate, 240 M2, linje tre fazore, 2 tualete, lartesia 4m, 500m oborr, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Mund te jepen edhe te ndara me vehte. Cmimi

Botuar më 23/05/2019
650,00 euro

RRUGA E KOKONOZVE

NE RRUGE KRYESORE | 50 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 50 M2, kati 1, per cdo aktivitet

Botuar më 23/05/2019
12.000 leke