Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

UNAZE E RE,

rr. "Fejzi Izmo" | 85 M2 | 25.000 Leke

Buze rruge, jepet me qera ambient, 85 M2, me oborr, i rregulluar. I pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 17/09/2019
25.000 leke

NE RRUGEN SIRI KODRA

Ne Rrugen Siri Kodra | 80 M2 | 550 Euro

Ne Rrugen Siri Kodra jepet me qira Ambient Biznesi me siperfaqe 80m2. Ambienti ndodhet buze rruge, eshte i investuar dhe i pershtatur per aktivitet biznesi si: zyra, klinik dentare, laborator etj. Organizohet ne 3 ambient pune, magazine, 2 tualtete dhe ballkoni. Ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri. Per me shume info kontaktoni ne : +355674052734, 80 M2, kati 1

Botuar më 17/09/2019
550,00 euro

CONDOR CENTER

Rruga e Kavajes | 200 M2 | 1.000 Euro

Ambienti ndohet në 1 nga zonat më të aksesueshme në Tiranë, në katin e 2-të, organizohet në 3 ndarje,por mund të bëhet dhe open space sipas dëshirës tuaj. Eshte i përshtatshëm për aktivitete si zyra, call-center etj, 200 M2

Botuar më 17/09/2019
1.000,00 euro/muaj

BLV. ZHAN D' ARK

tek drejtoria e policise, poshte butik Andrres | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 30 M2, i pershtatshem per zyra avokati, parukeri berber etj

Botuar më 17/09/2019
25.000 leke

QERA, AMBJENT, STADIUM DINAMO, TIRANË

Stadiumi Dinamo | 57 M2 | 280 Euro

Ambjenti ndodhet tek Stadiumi Dinamo. Informacion mbi Ambjentin: • Buzë rruge • Kati i 1 • Sipërfaqa e ambjenti: 57 m2 • I investuar • Me dokumentacion të rregullt hipotekor. • Ambjeti është i përshtatshëm për zyra, parukleri etj. • Mundesi shumë e mirë investimi. • Për ta vizituar na kontaktoni!, 57 M2, kati 1, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/09/2019
280,00 euro

NE QENDER TE KOMBINATIT

buze rruge | 1.500 M2 | 1.600 Euro

Jepet me qera ambient, sip trualli, 1.500 M2, sip. ambjenti 700m², lartesi 4m. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 17/09/2019
1.600,00 euro

RR. "ALI PASH GUCIA",

prane gjimnazit Partizani, prane kishes | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera servis makinash dhe saldime me oksigjen dhe elektrik, 30 M2, 1 ambjent, 1 banjo

Botuar më 17/09/2019
20.000 leke

TEK SHALLVARET

jepet | 23 M2 | 70.000 Leke

Me qera ambjent zyre ose dyqani, 23 M2

Botuar më 17/09/2019
70.000 leke

RR. RESHIT COLLAKU

tek Shallvaret | 16 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 16 M2

Botuar më 16/09/2019
25.000 leke

RRUGA IRFAN TOMINI

Ngjitur me Bar Wite, Blloku Vasil Shanto | 128.3 M2 | 300.000 Euro

Shitet ambjent, 128.3 M2, 6 ambjente, totali i kateve 6, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 16/09/2019
300.000,00 euro