Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. RESHIT COLLAKU

tek Pallatet shallvare | 12 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 12 M2

Botuar më 24/01/2020
25.000 leke

TEK GARDA

shitet ambjent | 66 M2 | 127.000 Euro

Me siperfaqe, 66 M2, kati 1, pallat ekzistues buze rruge. Me fasade xhami. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 24/01/2020
127.000,00 euro

RRUGA SAMI FRASHERI

prane Petro Ninit, në një nga zonat më të frekuentura të Tiranës. | 58 M2 | 400 Euro

Ambient komercial me qera ndodhet në një ndërtim të ri, cilësor, dhe ka hyrje kryesore të vecantë, në katin e dytë. Sipërfaqja e brendshme është 58 m2, sipërfaqe e hapur, e shfrytëzueshme për shumëllojshmëri biznesesh, me vetratë xhami të bollshme. Ambienti është i investuar dhe në gjendje mjaft të mirë. Gjithashtu prona disponon një tualet, dhe një hapësirë për magazinim, 58 M2

Botuar më 24/01/2020
400,00 euro

TEK PEDIATRIA

RRUGA E DIBRES | 54 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Ambjent i ndare ne dy ambiente te shfrytezueshme per biznese te ndryshme, dhe nje tualet.Disponon vetrate te bollshme per reklamim biznesi, dhe eshte lehtesisht i aksesueshem nga rruga kryesore., 54 M2

Botuar më 24/01/2020
30.000 leke

TEK GARDA

jepet me qira | 66 M2 | 410 Euro

Ambjent, 66 M2, 66 m2. Kati o, buze rruge. Me fasade xhami. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Botuar më 24/01/2020
410,00 euro/muaj

BULEVARDI ZOGU I

ne qender te Tiranes | 13 M2 | 2.000.000 Leke

Shitet bodrum, 13 M2, me hipoteke te rregullt, i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Te interesuarit te telefonojne ne telefon ose whatsapp

Botuar më 24/01/2020
2.000.000 leke

BULEVARDI ZOGU I

Ish Pallati i Kulturës "Ali Kelmendi" | 3.600 M2 | 50 Euro

Jepet me qira ish pallati i kulturës "Ali Kelmendi", aktualisht "Albanian University" (UFO). Ndërtesa shtrihet në 3 kate mbi tokë dhe një kat bodrum. Preferohet të jepet me qira e tërë godina. Opsione të tjera janë të diskutueshme., 3.600 M2

Botuar më 24/01/2020
50,00 euro/muaj

RRUGA E ELBASANIT

prane Liceut | 62 M2 | 1.600 Euro

I investuar, fasadë xhami 8 m, pozicion gjeografik i favorshëm, buzë rruge, 62 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire, kubaturë e rregullt, 4 m i lartë, pallat i ri i 2020, mundësi të ndryshme shfrytëzimi

Botuar më 24/01/2020
1.600,00 euro/muaj

BULEVARDI BAJRAM CURRI

Prane Lanes | 50 M2 | 350 Euro

Ambjenti ndodhet ne katin e pare,i pershtatshem per zhvillmin e Bizneseve te ndryshme,, 50 M2, kati 1, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 23/01/2020
350,00 euro/muaj

TEK ISH PARKU I AUTOBUZAVE

Rr. Ndre Mjeda | 200 M2 | 59.000 Leke

Jepet me qera ambjent, buze rruge kryesore, 200 M2, Aktualisht funksionon si playstation, totalisht i rregulluar me 2 dhoma te vecanta. I pershatshem per cdo lloj aktiviteti, magazinim, prodhim etj

Botuar më 23/01/2020
59.000 leke
)