Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. ALI DEMI

pranë fushës | 130 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambient biznesi me sistem elektrik 3 fazor, 3.3m i lartë, i pajisur me 2 banjo dhe me mundësi parkimi., 130 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 04/07/2020
40.000 leke/muaj

AUTOSTRADA TR-DR,

KM 7 | 200 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera objekt per cdo lloj aktiviteti, 200 M2

Botuar më 04/07/2020
50.000 leke

RR.GJIK KUQALI

PRANE KOMPLEKSIT DINAMO | 75 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambjent, 75 M2, ambjent sherbimi

Botuar më 03/07/2020
600,00 euro

AUTOSTRADA TR-DR KM2

pas mobileri ardeno, prane tregu agroushqimor, pas mobileri ardeno/delta | 250 M2 | 420 Euro

Jepet me qera Ambjent me kushte shume te mira, e shtruar me pllaka, instalime elektrike(3FAZ/MONO),2 qepena elektrike+2xhamari+2parking makinash+parking publik. Instalime hidraulike, 250 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire, pershtatshem per magazine, zyra, prodhimtari apo katering

Botuar më 03/07/2020
420,00 euro

TEK KOMPLEKSI DINAMO

Pallati i firmes Dola | 64 M2 | 100.000 Euro

Shitet ambjent, 64 M2, i larte 4.2 metra. Aktualisht i dhene me qera. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Brenda references se zones cmimi

Botuar më 03/07/2020
100.000,00 euro

BULEVARDI BARJAM CURRI, PRANE KRYQEZIMIT TE VASIL SHANTOS

Bulevardi Barjam Curri, Prane kryqezimit te Vasil Shantos | 41 M2 | 55.000 Leke

Ambient biznesi 40.40 m2, kati 0 me qera ne BLV Bajram Curri, prane gjykates se shkalles se pare.Eshte i pershtatshem per ambient zyre, dyqan.Ne cmim nuk eshte i perfshire 15%., 41 M2, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/07/2020
55.000 leke/muaj

BLLOKU VASIL SHANTO

mbrapa Diplomat | 85 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 85 M2, aktualisht punishte. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 02/07/2020
20.000 leke

RRUGA ELBASANIT

perballe me nenkalimin e pare, 20 m nen rrugen kryesore ne autostraden Tirane Elb | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent per lavazh, 80 M2, kati 2, i pershtatshem lavazh, me 3 korsi, me uje pusi

Botuar më 02/07/2020
25.000 leke/muaj

OFERTE PER PAK DITE!!! RR. SIRI KODRA

tek blloku i magazinave | 350 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 350 M2, kati 2, 1 banjo, gjendja: shume e mire, + 200m oborr, brenda ka nje zyre, parking

Botuar më 02/07/2020
1.000,00 euro/muaj

RESTORANT ME QERA NE BLLOK

Restorant me qera ne bllok | 150 M2 | 600 Euro

Jepet me qera nje ambinet biznesi ka funksionuar si Rsetorant ne zonen e Blloku, te Stadiumi Dinamo.Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 70 m2 dhe nje verande me siperfaqe 80 m2. I ka te gjitha pasijet e nevojshme per kuzhinen dhe pjesen tjeter te restaurantit. Ambient perreth te jep muindesi dhe per parkim. Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe me akses ne rrugen kryesore., 150 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/07/2020
600,00 euro/muaj
)