Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FUSHE KRUJE

Larushk | 3.000 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera toke, 3.000 M2, e pershtatshme per fabrika, parkim, sevis etj, 550m² kapanon, I mbuluar me tende sanduic dhe e rrethuar me 4m lartesi ne kater anet.

Botuar më 25/05/2018
1.200,00 euro

RR. “PJETER BUDI”

100m larg godines 19 | 150 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 150 M2, kati 1, ambjent i pershtatshem per depo farmaceutike ose laboratore dentare

Botuar më 24/05/2018
30.000 leke

DURRES LAGJIA 6

rruga Bashkim | 70 M2 | 52.500 Euro

Shitet ambjent, 70 M2, vendparkim, depo, ME CERTIFIKATE PRONESIE, ASPIRIM, KONDICIONIM, linje 3-fazore, (depo dhe vendparkimi te perfshira ne cmim). I pershtatshem per klinike, farmaci, furre buke etj.

Botuar më 24/05/2018
750,00 euro/m2

POGRADEC

ZONA INDUSTRIALE | 2.000 M2 | 1 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi, 2.000 M2

Botuar më 24/05/2018
1,00 euroÇmimi/m2

RRUGA E BARRIKADAVE

GAleria | 95 M2 | 600 Euro

Epet me qira ambient komercial me siperfaqe totale 95 m2 prane ish- Kinema 17 Nentori. Ambienti eshte "open space" dhe ka planimetri shume te rregullt te organizuar ne dy tualete, nje korridor ne hyrje dhe nje dhome te vogel per zyre gje qe e ben mjaft te pershtatshtem per aktivitete te ndryshme sherbimi ose tregtare. Me pare ka funksionuar si call center. NE CMIM NUK ESHTE I PERFSHIRE TATIMI (15%, 95 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, bosh

Botuar më 24/05/2018
600,00 euro/muaj

PETRO NINI

PERBALL | 27 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 27 M2

Botuar më 24/05/2018
19.000 leke

TE MINISTRIA E JASHTME,

mbrapa zyrave te punes, | 58 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambient, 58 M2, i pershtatshem per zyra ose biznes tjeter privat. Jepet me 6 muaj paradhenie

Botuar më 24/05/2018
20.000 leke

VAQARR

400 m nga rruga nacionale e Kavajes | 500 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent, 500 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 2 banjo, verande, gjendja: e re, +100 m2 parkim, aktualisht ka frigorifere te medhenj qe mund te merren me qera apo te shiten

Botuar më 24/05/2018
800,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Rr."Osman Myderizi" | 36 M2 | 50.400 Euro

Shitet ambjent, 36 M2

Botuar më 24/05/2018
1.400,00 euro/m2

OKAZION!!! TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK,

rr. "Eduart Mano", | 350 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera ambient, 350 M2, i rregulluar, i pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 24/05/2018
1.300,00 euro