Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!!RR.MUHAMET GJOLLESHA »JEPET ME QERA AMBJENT

Ne rruge kryesore • Ngjitur me Neranxi | 100 M2 | 750 Euro

Jepet me qera per zyra, biznese ,etj»Ambjent super bashkekohor » Ne rruge kryesore ...

Botuar me 18/10/2018
750,00 euro/muaj

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ose shitet ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili kate 1000m². I pershta...

Botuar me 17/10/2018
4.000,00 euro/muaj

OKAZION, SHITET OBJEKT + TUALL ME HIPOTEKE! RRUGA E RINASIT,

sa zbret qafen e Kasharit, buze rruge, | 3.500 M2 | 1.120.000 Euro

Shitet Objekt + Truall, me sip. totale, 3.500 M2, me hipoteke. Me projekt per Bar/Res...

Botuar me 15/10/2018
320,00 euro/m2

LAPRAKE,

rr. "Vangjel Noti", buze rruge, | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambient, 80 M2, kati 2, me fasade xhami me pamje nga rruga. I pershtatshem per çdo lloj biznesi

Botuar me 24/10/2018
20.000 leke

UNAZA E RE

Kompleksi "romario" | 168.5 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 168.5 M2, kati 2, totali i kateve 10, 1 banjo, gjendja: shume e mire, Ambjenti eshte open space,fasade xhami,me pamje nga rruga.

Botuar me 23/10/2018
1.000,00 euro/muaj

KOMBINAT

BUZE RUGES, ne qender | 1.500 M2 | 1.600 Euro

Jepet me qera ambjent, 1.500 M2, magazine me sip. 800m² dhe sip parkimi 700m², e rrethuar, me lartesi 5m

Botuar me 23/10/2018
1.600,00 euro

ALI DEMI

Ali Demi | 54 M2 | 300 Euro

Ne zonen e Ali Demit, jepet me qira ambjent komercial, ne katin perdhe. Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore me siperfaqe 54 m2 i organizuar me 1 tualet dhe ka fasade xhami. Zona ne te cilen ndodhet ofron mundesi te mira biznesi. Cmimi: 300 euro Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni FLavia ne nr 0692176666, 54 M2, 2 ambjente, 1 banjo

Botuar me 23/10/2018
300,00 euro/muaj

RR."SAMI FRASHERI"

Perballe Petro Nini Luarasi | 14 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 14 M2

Botuar me 23/10/2018
20.000 leke

PAS KAFE EUROPA,

RRUGA LUIGJ GURAKUQI | 40 M2 | 12.000 Leke

Kerkohet nje person per ndarje qeraje per zyre, 40 M2, me internet

Botuar me 23/10/2018
12.000 leke

RRUGA SIRI KODRA

Ne kryqezim me unazen | 360 M2 | 550.000 Euro

Orientimi veri-jug-perendim, 4-kateshe, me hipoteke, 360 M2, totali i kateve 4, gjendja: e mire, Pozicion i favorshëm gjeografik , Buzë rruge , Mundësi shfrytëzimi i tarracës , Punime cilësore , Kubaturë e rregullt , I përshtatshëm për biznese të ndryshme - Future Home Ali Demi

Botuar me 23/10/2018
550.000,00 euro

VAQARR, BUZE RRUGE,

jepet me qera | 260 M2 | 60.000 Leke

Magazine, 260 M2, ambient i rregulluar.

Botuar me 23/10/2018
60.000 leke

LAGJA “SELITË E VOGËL”

tek ish dyqanet e vjetra. | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent i përshtatshëm për magazinë – garazhi i një vile private, Ujë-drita 24 orë,, 90 M2, linjë elektrike trefazore.

Botuar me 23/10/2018
25.000 leke

LAPRAKE, RR."VANGJEL NOTI"

150m larg nga Akademia e Biznesit | 220 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera Ambjent 2 katesh, 220 M2, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Aktualisht funksionon si Bar Restorant

Botuar me 23/10/2018
50.000 leke