Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!!RR.MUHAMET GJOLLESHA »JEPET ME QERA AMBJENT

Ne rruge kryesore • Ngjitur me Neranxi | 100 M2 | 750 Euro

Jepet me qera per zyra, biznese ,etj»Ambjent super bashkekohor » Ne rruge kryesore ...

Botuar me 18/10/2018
750,00 euro/muaj

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ose shitet ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili kate 1000m². I pershta...

Botuar me 17/10/2018
4.000,00 euro/muaj

OKAZION, SHITET OBJEKT + TUALL ME HIPOTEKE! RRUGA E RINASIT,

sa zbret qafen e Kasharit, buze rruge, | 3.500 M2 | 1.120.000 Euro

Shitet Objekt + Truall, me sip. totale, 3.500 M2, me hipoteke. Me projekt per Bar/Res...

Botuar me 15/10/2018
320,00 euro/m2

UNAZE E RE, TEK ASTIRI,

30m nga rruga kryesore, | 200 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambjent aktualisht ne pune si mobileri, sip, 200 M2, e kompletuar me te gjitha paisjet. Jepet e kompletuar ose bosh. (shiten dhe makinerite e mobilerise me çmim te arsyeshem). Jepet si mobileri 75.000 leke i diskutueshem ose bosh

Botuar me 22/10/2018
50.000 leke

MITO MAME

(Misto Mame), ne katin e pare dhe te dyte | 86 M2 | 44.720 Euro

Shiten 2+1, 86 M2, me crtifikate pronesie

Botuar me 22/10/2018
520,00 euro/m2

OKAZION! RR. “ALI DEMI”,

perballe fushes, | 50 M2 | 68.000 Leke

Jepet me qera ambient i cili ka funksionuar si Bar-Kafe-Restorant, sip. rreth, 50 M2, + nje kuzhine te vogel. Totalisht i sapo rikonstruktuar dhe i kompletuar me te gjitha paisjet. I pershtatshem dhe per biznese te tjera private.

Botuar me 21/10/2018
68.000 leke

ISH FUSHA AVIACIONIT, BUZE RRUGE,

shitet | 400 M2 | 320.000 Euro

Ambient, 400 M2, + oborr 100m², aktualisht ne pune si palester. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar me 21/10/2018
320.000,00 euro

TEK RROTULLIMI I ZOGUT TE ZI

Zogu i zi | 173 M2 | 400.000 Euro

Tek Zogu i Zi, Prane Ring Center, Shitet Ambjent Komercial me siperfaqe 173 m2 me pamje ballore nga Zogu i Zi, visibilitet te perkryer. Ambjenti do te ishte ideal te perdorej per Zyra Avokatie, Marketingu, Klinike Dentare, Zyre Noterie etj.Karakteristikat Kryesore: Siperfaqe: 173 m2Lartesia 3.5 mFasade xhami: 10-15 m te gjereKati i 2. Vendodhja eshte perfekte dhe ofron shume facilitete., 173 M2, Kontaktoni Ardin ne: +355676023888 per me shume informacion ose nje vizite ne prone. - Mei Realty

Botuar me 20/10/2018
400.000,00 euro

TEK TREGU I CAMEVE

perballe klinikes se syrit indonezian | 90 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent, 90 M2, kati 2, 1 banjo, me ashensor , ambjenti ka qene i dhene per zyra klinik dhe akrivitete te ndryshme

Botuar me 20/10/2018
500,00 euro/muaj

RRUGA IRFAN TOMINI

Rruga Ramazan Denmeri | 380 M2 | 450.000 Euro

Shitet Ambient Komercial Bar Kafe dhe Kend Lojrash organizuar ne nje open space nje magazine dy tualete dhe nje ambient kend lojrash. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e dyte me hyrje me vete. Aktualisht eshte i dhene me qera gje qe e ben mundesi te mire investimi., 380 M2, 1 ambjent, kati 2, 2 banjo

Botuar me 20/10/2018
450.000,00 euro

RR. ABDYL FRASHERI

tek ish Tregu Fruta Perimeve | 500 M2 | 5.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 500 M2, 250m² dyqan+250m² bodrum

Botuar me 20/10/2018
5.000,00 euro

PRANE RR. “DRITAN HOXHA”, TEK RR. “TEODORA IPEN”,

prane ish shkolles se parties, | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera 2 ambiente, sip. 40 dhe, 60 M2, infrastrukture e rregullt, uje dhe drita. Te pershtatshem per cdo lloj biznesi si: magazine, punishte, zyra, etj. Jepen bashke ose me vehte. Çmimi per secilen

Botuar me 20/10/2018
20.000 leke

BULEVARDI BAJRAM CURRI

mbas Palmes se arte | 200 M2 | 2.800 Euro

Jepet me qera lokal, i kompletuar, 200 M2, me klientele te ngritur, ambjent me lodra per femije, arredim modern, mundesi parkimi

Botuar me 19/10/2018
2.800,00 euro/muaj