Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AUTOSTRADA TIRANE DURRES,

100m nga Autostrada, km 7, | 1.060 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera ambient, 1.060 M2, kati 2, lartesi 4.5m, me oborr 500m². I pershtatshem per cdo lloj biznesi, fasoneri, etj.

Botuar më 27/05/2018
2.500,00 euro

UNAZA E RE

tek Alfa Bank | 30 M2 | 6.000 Euro

Kati nendhe, shitet vend parkimi per dy makina, 30 M2, me hipoteke.

Botuar më 27/05/2018
6.000,00 euro

VORE

ne qender pas autostrades | 300 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent, 300 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 26/05/2018
500,00 euro

RR. "BESA",

poshte frigoriferit, | 38 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera ambient, 38 M2, i pershtatshem per biznese te ndryshme

Botuar më 25/05/2018
22.000 leke

OKAZION NE FILLIM TE SAUKUT

afer Shkolles se policies buze rruge kryesore | 800 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera Objekt 5 katesh i Ri me punime shum cilesorefasad xhami, ashensor, system chiller, kamera sigurie, oborr me gjelbrim dhe parkim per 10-15 makina, 7 tualete, hapsirat e kateve te pandara, 800 M2, jepet per zyra, trup diplomatic, spital, klinike, institucione, showroom, call center, etj

Botuar më 25/05/2018
4.000,00 euro

RR." FATMIR AGALLIU"

mbi Uren e Poligrafikut, | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 70 M2, i rregulluar

Botuar më 25/05/2018
20.000 leke

BULEVARDI "BAJRAM CURRI"

Tek ish stacioni i fundit i Tiranes se Re,buze rruges | 115 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 115 M2, 1 banjo, i pershtatshem per supermarkete pasticeri furre buke dhe aktivitete te ndryshme

Botuar më 25/05/2018
100.000 leke

RRUGA MINE PEZA

perballe gomisteri Shaba | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambient, 30 M2, 1 banjo, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 25/05/2018
20.000 leke

FUSHE KRUJE

Larushk | 3.000 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera toke, 3.000 M2, e pershtatshme per fabrika, parkim, sevis etj, 550m² kapanon, I mbuluar me tende sanduic dhe e rrethuar me 4m lartesi ne kater anet.

Botuar më 25/05/2018
1.200,00 euro

RR. “PJETER BUDI”

100m larg godines 19 | 150 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 150 M2, kati 1, ambjent i pershtatshem per depo farmaceutike ose laboratore dentare

Botuar më 24/05/2018
30.000 leke