Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

LOKAL ME QERA KOMUNA E PARISIT NE TIRANE

Komuna Parisit | 140 M2 | 1.500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
Lokal me qera Komuna e Parisit ne Tirane, Komuna Parisit, 140 M2, 1.500 euro
2 banjo, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire
Përshkrim

Komuna e Parisit buze rruge jepet me qera Lokal me siperfaqe 140 m2 (105 m2 ambjent i brendshem dhe 35 m2 verand) , kati 0 , ne pallat te ri , 2 tualete. Lokali eshte plotesisht i arreduar ne menyre moderrne (me Arkitekt) , sistem chiller per ngrohje /ftohje , aspirim. Lokali eshte i pozicionuar ne kendin e pallatit , i gjithe me fasad xhami , veranda eshte e rrethuar me gjelberim , tende hapje/m, 140 M2, 2 banjo, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire

1.500,00 euro/muaj

Botuar më 13/08/2019

Telefon
Email