Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AUTOSTRADA TIRANE-LEZHE

BUZE RRUGE | 600 M2 | 550.000 Euro

Shitet hotel 2600m², sip ndertimi, 600 M2, Super luks. Agjensia: Fenix Home

Botuar më 09/07/2020
550.000,00 euro

TEK RRUGA E ELBASANIT

Tek Rruga e Elbasanit | 100 M2 | 600 Euro

Tek Rruga e Elbasanit jepet me qira apartamenti 2+1+garazh ne ketin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon. Orientimi i apartamentit eshte perendim, apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ku ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Per me shume info kontaktoni ne +355676088200., 100 M2, 2 banjo

Botuar më 09/07/2020
600,00 euro

RR.BARDHYL

BRENDA UNAZA VOGEL | 108 M2 | 450 Euro

Jepet me qera ambjent, pershtatshem per shume lloje aktivitete te ndryshme, zyra, laboratore apo cdo lloj sherbimi tjeter, 108 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/07/2020
450,00 euro

RRUGA KONFERENCA E PEZES

Misto mame(Perballe UKT) | 380 M2 | 1.700 Euro

Jepet ambient biznesi me qera buze rruge. Kati i pare 160m2, kati i dyte 220m² si dhe 800m² parking, 380 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, 2 ballkone, vendparkim, oborr, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/07/2020
1.700,00 euro/muaj

TEK ISH PARKU I AUTOBUZAVE

Rr. Ndre Mjeda | 200 M2 | 59.000 Leke

Jepet me qera ambjent, buze rruge kryesore, 200 M2, Aktualisht funksionon si playstation, totalisht i rregulluar me 2 dhoma te vecanta. I pershatshem per cdo lloj aktiviteti, magazinim, prodhim etj

Botuar më 08/07/2020
59.000 leke

RR. "SHYQYRI BERXOLLI",

prane tregut Çam | 85 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera magazine, 85 M2, ambient i rregulluar, me tualet. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 08/07/2020
50.000 leke

AMBIENT BIZNESI ME QERA NE BLLOK

AMBIENT BIZNESI ME QERA NE BLLOK | 150 M2 | 600 Euro

Jepet me qera nje ambinet biznesi ka funksionuar si restaurant ne zonen e Blloku, te Stadiumi Dinamo.Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 50 m2 dhe nje verande me siperfaqe 80 m2. I ka te gjitha pasijet e nevojshme per kuzhinen dhe pjesen tjeter te restaurantit. Ambient perreth te jep muindesi dhe per parkim. Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe me akses ne rrugen kryesore., 150 M2, i mobiluar

Botuar më 08/07/2020
600,00 euro

KOMUNA PARISI

Kristal Center | 120 M2 | 800 Euro

Tiranë jepet me qira Ambient te Kristali.Buzë rruge Ambienti me sipërfaqe 120m2, kati 2, vizibilitet nga rruga, e përshtatshme për Call Centër Zyra etj. Cmimi 800€/Muaji. Ambienti ndodhet në ndërtim të ri me ashensor. Kontakt Origjinal Albania Real Estate Kodi 451, 120 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 08/07/2020
800,00 euro/muaj

QENDER

Qender | 18.8 M2 | 40.000 Euro

Dyqan ne shitje 18.8 m2 tek Shkolla e Kuqe ne Qender.Dyqani ndodhet ne katin 0, prane rruges kryesore.Eshte nje mundesi shume e mire investimi dhe e pershtatshme per kancelari, parukeri, zyre noterie etj., 18.8 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/07/2020
40.000,00 euro

ZOGU I ZI PRANE RING CENTER

Zogu i Zi prane Ring Center | 120 M2 | 470.000 Euro

Shitet ambjent komercial dublex buze rruges kryesore (ne unaze), i rikonstruktuar totalisht, siperfaqe 120 m² total ( 59.60m² kati 0 dhe 59.60m² kati 1, me hipoteke) fasade xhami e madhe e pershtatshme per reklamimin e cdo lloje biznesi, 2 tualete, te dy katet jane open space te lidhura me shkalle te brendshme, dhe 8m lartesi., 120 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4171150

Botuar më 07/07/2020
470.000,00 euro
)