Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

4 DESHMORET

per shkolles | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 80 M2, I pershtatshem per biznes

Botuar më 24/04/2019
30.000 leke

BULEVARDI "GJERGJ FISHTA"

Ish-Ekspozita | 100 M2 | 900 Euro

Jepet ambjent me qera, 100 M2, 2 ambjente, kati 2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/04/2019
900,00 euro/muaj

STADIUMI DINAMO

Stadiumi Dinamo | 150 M2 | 700 Euro

Jepet ambjent me qera i pershtatshem per zyra, fondacione etj,, 150 M2, 4 ambjente, kati 2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 24/04/2019
700,00 euro/muaj

RRUGA TEODOR KEKO

PERBALL KARBURANT KASTRATIT, BUZE RRETH RROTULLIMIT | 250 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent per biznes, 250 M2, e kompletuar

Botuar më 24/04/2019
1.000,00 euro

ISH BLLOKU

Ish Blloku | 120 M2 | 230.000 Euro

Ne Tirane ne zone e Bllokut SHITET ambjent biznesi me sip. 120 m2. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte nga toka ne nje pallat ekzistues, eshte ne kryqezim rrugesh shume i reklamuar dhe sherben per zyra, klinike ose laborator dentar, klinike mjeksore, qender estetike,qender fizioterapie dhe masazhi etj.Cmimi 230.000 euroPer cdo informacion kontaktoni ne Cel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmai, 120 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 ballkone, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 24/04/2019
230.000,00 euro

RR. “SIRI KODRA”,

blloku magazinave, | 380 M2 | 2 Euro

Jepet me qera ambient + 2 zyra, sip., 380 M2, kati 2, me tavan te varur, punime cilesore, 3 tualete, ashensor malli, pasha mbajtese 600kg/m², me parkim. I pershtatshem per ambient prodhimi, fasoneri, zyra, etj

Botuar më 24/04/2019
2,00 euro/m²

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, tek Hyrja e kolegjit turk | 35 M2 | 1 Euro

Jepet me qera 2 ambjente, 35 M2, +16m² gjysme kati perbrenda, gjithashtu ambj. tjeter 130m² siper dyqanit te pikturave, te pershtatshem per aktivitete te ndryshme.

Botuar më 23/04/2019
1,00 euro/m²

DURRES

Rruga Tregtare | 250 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 250 M2, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 23/04/2019
3.000,00 euro/muaj

RR.RESHIT COLLAKU

tek Shallvaret | 34 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 34 M2, 1 ambjent, totali i kateve 15, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, verande, bosh, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per cdo tip biznesi (zyra, dyqane, sherbime etj).

Botuar më 23/04/2019
45.000 leke/muaj

OKAZION! JEPEN ME QERA 2 AMBIENTE TEK ISH KOMBINATI TEKSTIL!

1.*Perballe komisariatit te policise nr. 6, jepet me qera ambient 600m², I arreduar me punime cilesore, komplet fasade xhami, 2 banjo. 1500 Euro. | 2.000 M2 | 3.300 Euro

.*Ambient 3-katesh, sip. totale, 2.000 M2, Kati I: sip. 1.200m², kati II dhe III 800m², me oborr per parkim deri ne 3 Trailera, i siguruar me roje. Ambiente te rregulluara, linje 3 fazore, 4 banjo, 2 zyra, ashensor malli.

Botuar më 23/04/2019
3,00 euro