Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION! RRUGA "GJON BUZUKU"

ne rrugen e Dibres, pallati i ri menjehere pas viles Gold | 89 M2 | 79.000 Euro

Shitet apartament/njesi sherbimi, hapesire e shkelqyer biznesi, mjaft e pershtatshme ...

Botuar më 20/02/2020
79.000,00 euro

LAGJA “SELITË E VOGËL”

tek ish dyqanet e vjetra. | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent i përshtatshëm për magazinë – garazhi i një vile private, Ujë-drita 24 orë,, 90 M2, linjë elektrike trefazore.

Botuar më 28/02/2020
25.000 leke

ISH AMBASADA JUGOSLLAVE

Rruga e Durresit | 86 M2 | 75.000 Euro

Shitet ambient biznesi, I pershtshem per banim ose aktivitet biznesi. Ndodhet ne pallat ekzistues, kati 1, ndodhet prane ish Ambasades jugosllave. Me hipoteke te rregullt, 86 M2

Botuar më 28/02/2020
75.000,00 euro

CONDOR CENTER

Rruga e Kavajes | 36 M2 | 58.000 Euro

Shitet ambjent brenda qendres Condor, me shume fasilitete prane. I pershtatshem per zyre. Disponon gjithashtu edhe dokumentacionin hipotekor., 36 M2

Botuar më 28/02/2020
58.000,00 euro

TEK ISH PARKU I AUTOBUZAVE

Rr. Ndre Mjeda | 200 M2 | 59.000 Leke

Jepet me qera ambjent, buze rruge kryesore, 200 M2, Aktualisht funksionon si playstation, totalisht i rregulluar me 2 dhoma te vecanta. I pershatshem per cdo lloj aktiviteti, magazinim, prodhim etj

Botuar më 28/02/2020
59.000 leke

RR. "NIKOLLA TUPE",

prane Njesise Bashkiake nr.5 | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambient, 50 M2, i pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 28/02/2020
30.000 leke

NE QENDER TE KOMBINATIT

buze rruge | 1.500 M2 | 1.600 Euro

Jepet me qera ambient, sip trualli, 1.500 M2, sip. ambjenti 700m², lartesi 4m. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 28/02/2020
1.600,00 euro

TIRANE

perballe Gjykates Administrative | 12 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera per zyre 12 metra katror,ndodhet perballe Gjykates Administrative Tirane (Laprake),mund te sherbeje per Avokat , Dentist, etj, 12 M2

Botuar më 27/02/2020
20.000 leke

RR.MYSLYM SHYRI

prane kafe Rio-s | 75 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent,perdoret per biznes, 75 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/02/2020
40.000 leke

MYSLYM SHYRI

prane fushave te tenisit, mbrapa drejtorise se policise | 170 M2 | 900 Euro

Ambienti open space ne katin 0 te nje pallati me 5 kate,ka akses nga rruga Myslym Shyri si dhe nga ana e Shallvareve (Lanes). Disponon, 2 WC, 6 vetrata me dyer dhe qepenat perkates, qe e bejne komod edhe per mundesi ndarje ne ambiente te ndryshme, 170 M2, totali i kateve 5, 2 banjo, verande

Botuar më 27/02/2020
900,00 euro/muaj

RR. SIRI KODRA

ne bllokun e magazinave | 185 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 185 M2

Botuar më 27/02/2020
100.000 leke
)